2020-2022 жылдарға арналған кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № С-52/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 қаңтарда № 7633 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 2-7 тармағына сәйкес, Шортанды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Шортанды кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 117 087 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 29 642 мың теңге;
трансферттер түсімі – 87 445 мың теңге;
2) шығындар – 126 299,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-9 212,6) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9 212,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 13.04.2020 № С-55/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); 10.09.2020 № С-63/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); 25.11.2020 № С-68/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); 24.12.2020 № С-70/3 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2020-2022 жылдарға арналған Жолымбет кентінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32 264,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 806 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 50 мың теңге;
трансферттер түсімі – 20 408, 1 мың теңге;
2) шығындар – 32 421,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-157,8) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 157,8 мың теңге.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 13.04.2020 № С-55/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); 10.09.2020 № С-63/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); 25.11.2020 № С-68/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); 24.12.2020 № С-70/3 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
3. 2020-2022 жылдарға арналған Дамса ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

О бюджетах поселков, сельских округов на 2020-2022 годы
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2019 года № С-52/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 15 января 2020 года № 7633.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Шортандинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Шортанды на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 117 087 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 29 642 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 87 445 тысяч тенге;
2) затраты – 126 299,6 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-9 212,6) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9 212,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 13.04.2020 № С-55/2 (вводится в действие с 01.01.2020); от 10.09.2020 № С-63/2 (вводится в действие с 01.01.2020); от 25.11.2020 № С-68/2 (вводится в действие с 01.01.2020); от 24.12.2020 № С-70/3 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Утвердить бюджет поселка Жолымбет на 2020-2022 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 32 264,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 806 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 50 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20 408,1 тысяч тенге;
2) затраты – 32 421,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-157,8) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 157,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решениями Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 13.04.2020 № С-55/2 (вводится в действие с 01.01.2020); от 10.09.2020 № С-63/2 (вводится в действие с 01.01.2020); от 25.11.2020 № С-68/2 (вводится в действие с 01.01.2020); от 24.12.2020 № С-70/3 (вводится в действие с 01.01.2020).
3. Утвердить бюджет Дамсинского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

1) кірістер – 43 162,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 581,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 22,2 мың теңге;
трансферттер түсімі – 34 558,5 мың теңге;
2) шығындар – 43 171,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-8,8) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8,8 мың теңге.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 13.04.2020 № С-55/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); 10.09.2020 № С-63/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); 25.11.2020 № С-68/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
4. 2020-2022 жылдарға арналған Новокубанка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22 748,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 015 мың теңге;
трансферттер түсімі – 18 733,4 мың теңге;
2) шығындар – 22 749,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-1) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 мың теңге.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 13.04.2020 № С-55/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); 10.09.2020 № С-63/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); 25.11.2020 № С-68/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
5. 2020-2022 жылдарға арналған Бозайғыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36 184,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 644,4 мың теңге;
трансферттер түсімі – 29 540 мың теңге;
2) шығындар – 36 755 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-570,6) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 570,6 мың теңге.
Ескерту. 5-тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 13.04.2020 № С-55/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); 10.09.2020 № С-63/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); 25.11.2020 № С-68/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
6. 2020-2022 жылдарға арналған Бектау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 43 162,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 581,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 22,2 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 34 558,5 тысяч тенге;
2) затраты – 43 171,4 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-8,8) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решениями Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 13.04.2020 № С-55/2 (вводится в действие с 01.01.2020); от 10.09.2020 № С-63/2 (вводится в действие с 01.01.2020); от 25.11.2020 № С-68/2 (вводится в действие с 01.01.2020).
4. Утвердить бюджет Новокубанского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 22 748,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 015 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 18 733,4 тысяч тенге;
2) затраты – 22 749,4 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-1) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решениями Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 13.04.2020 № С-55/2 (вводится в действие с 01.01.2020); от 10.09.2020 № С-63/2 (вводится в действие с 01.01.2020); от 25.11.2020 № С-68/2 (вводится в действие с 01.01.2020).
5. Утвердить бюджет сельского округа Бозайгыр на 2020-2022 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 36 184,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 644,4 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 29 540 тысяч тенге;
2) затраты – 36 755 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-570,6) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 570,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными решениями Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 13.04.2020 № С-55/2 (вводится в действие с 01.01.2020); от 10.09.2020 № С-63/2 (вводится в действие с 01.01.2020); от 25.11.2020 № С-68/2 (вводится в действие с 01.01.2020).
6. Утвердить бюджет сельского округа Бектау на 2020-2022 годы, согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

1) кірістер – 23 371 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 695 мың теңге;
трансферттер түсімі – 18 676 мың теңге;
2) шығындар – 24 074,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-703,2) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 703,2 мың теңге.
Ескерту. 6-тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 13.04.2020 № С-55/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); 10.09.2020 № С-63/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); 25.11.2020 № С-68/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); 24.12.2020 № С-70/3 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
7. 2020-2022 жылдарға арналған Петровка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 19 400 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 155 мың теңге;
трансферттер түсімі – 15 245 мың теңге;
2) шығындар – 19 400 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.
Ескерту. 7-тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 13.04.2020 № С-55/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); 10.09.2020 № С-63/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); 25.11.2020 № С-68/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
8. 2020-2022 жылдарға арналған Андреевка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13 546,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 420 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 423,7 мың теңге;
трансферттер түсімі – 10 703 мың теңге;
2) шығындар – 13 546,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.
Ескерту. 8-тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 10.09.2020 № С-63/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); 25.11.2020 № С-68/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
9. 2020-2022 жылдарға арналған Раевка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26 және 27 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 23 371 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 695 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 18 676 тысяч тенге;
2) затраты – 24 074,2 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-703,2) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 703,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решениями Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 13.04.2020 № С-55/2 (вводится в действие с 01.01.2020); от 10.09.2020 № С-63/2 (вводится в действие с 01.01.2020); от 25.11.2020 № С-68/2 (вводится в действие с 01.01.2020); от 24.12.2020 № С-70/3 (вводится в действие с 01.01.2020).
7. Утвердить бюджет Петровского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 19 400 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 155 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15 245 тысяч тенге;
2) затраты – 19 400 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными решениями Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 13.04.2020 № С-55/2 (вводится в действие с 01.01.2020); от 10.09.2020 № С-63/2 (вводится в действие с 01.01.2020); от 25.11.2020 № С-68/2 (вводится в действие с 01.01.2020).
8. Утвердить бюджет Андреевского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 546,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 420 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 423,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 703 тысяч тенге;
2) затраты – 13 546,7 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 с изменениями, внесенными решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 10.09.2020 № С-63/2 (вводится в действие с 01.01.2020); от 25.11.2020 № С-68/2 (вводится в действие с 01.01.2020).
9. Утвердить бюджет Раевского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

12. 2020 жылға арналған кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттеріне аудандық бюджеттен берілетін 126 566 мың теңге сомасындағы бюджеттік субвенциялар көлемдері есепке алынсын, оның ішінде:
Шортанды кенті – 15 525 мың теңге;
Жолымбет кенті – 10 145 мың теңге;
Дамса ауылдық округі – 14 293 мың теңге;
Новокубанка ауылдық округі – 12 561 мың теңге;
Бозайғыр ауылдық округі – 10 858 мың теңге;
Бектау ауылдық округі – 9 422 мың теңге;
Петровка ауылдық округі – 8 600 мың теңге;
Андреевка ауылдық округі – 10 168 мың теңге;
Раевка ауылдық округі – 11 244 мың теңге;
Пригородный ауылдық округі – 12 521 мың теңге;
Новоселовка ауылдық округі – 11 229 мың теңге.
13. 2020 жылға арналған кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттерінде республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер 34 қосымшаға сәйкес есепке алынсын.
14. 2020 жылға арналған кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттерінде облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 35 қосымшаға сәйкес есепке алынсын.
14-1. 2020 жылға арналған кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттерінде аудаңдық бюджеттен нысаналы трансферттер 36 қосымшаға сәйкес есепке алынсын.
Ескерту. Шешім 14-1-тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 13.04.2020 № С-55/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
15. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шортанды аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы
Я.Бельц
Шортанды аудандық
мәслихатының хатшысы
Д.Отаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Шортанды ауданының әкімдігі
Шортанды аудандық мәслихатының
2019 жылғы 25 желтоқсандағы

12. Учесть объемы бюджетных субвенций на 2020 год, передаваемых из районного бюджета бюджетам поселков, сельских округов в сумме 126 566 тысяч тенге, в том числе:
поселок Шортанды – 15 525 тысяч тенге;
поселок Жолымбет – 10 145 тысяч тенге;
Дамсинский сельский округ – 14 293 тысяч тенге;
Новокубанский сельский округ – 12 561 тысяч тенге;
сельский округ Бозайгыр – 10 858 тысяч тенге;
сельский округ Бектау – 9 422 тысяч тенге;
Петровский сельский округ – 8 600 тысяч тенге;
Андреевский сельский округ – 10 168 тысяч тенге;
Раевский сельский округ – 11 244 тысяч тенге;
Пригородный сельский округ – 12 521 тысяч тенге;
Новоселовский сельский округ – 11 229 тысяч тенге.
13. Учесть в бюджетах поселков, сельских округов целевые трансферты из республиканского бюджета на 2020 год, согласно приложению 34.
14. Учесть в бюджетах поселков, сельских округов целевые трансферты из областного бюджета на 2020 год, согласно приложению 35.
14-1. Учесть в бюджетах поселков, сельских округов целевые трансферты из районного бюджета на 2020 год, согласно приложению 36.
Сноска. Решение дополнено пунктом 41-1 решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 13.04.2020 № С-55/2 (вводится в действие с 01.01.2020).
15. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Шортандинского районного
маслихата
Я.Бельц
Секретарь Шортандинского
районного маслихата
Д.Отаров
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Шортандинского района
Приложение 1 к решению
Шортандинского районного

99441,9
соның ішінде:
Раевка ауылдық округіне бағдарламалық қамтамасыз етуді сатып алуға
115
Новоселовка ауылдық округіне бағдарламалық қамтамасыз етуді сатып алуға
75
Петровка ауылдық округіне бағдарламалық қамтамасыз етуді сатып алуға
115
Дамса ауылдық округіне генератор сатып алуға
200
Дамса ауылдық округіне суды сору үшін мотопомпа сатып алуға
200
Пригородный ауылдық округіне суды сору үшін мотопомпа сатып алуға
200
Бозайғыр ауылдық округіне суды сору үшін мотопомпа сатып алуға
200
Бектау ауылдық округіне жылыту қазандығын сатып алуға
600
Бектау ауылдық округіне компьютерлік техника сатып алуға
400
Петровка ауылдық округіне компьютерлік техника сатып алуға
345
Жолымбет кентіне компьютерлік техника сатып алуға
387,1
Новоселовка ауылдық округі әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге
28
Раевка ауылдық округі әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге
991,3
Петровка ауылдық округі әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге
473
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығың дамытуға, соның ішінде:
95112,5
Дамса ауылдық округінде жолдарды қардан тазартуға
5500
Новокубанка ауылдық округінде жолдарды қардан тазартуға
3000
Бозайғыр ауылдық округінде жолдарды қардан тазартуға
5300
Бектау ауылдық округінде жолдарды қардан тазартуға
2200
Петровка ауылдық округінде жолдарды қардан тазартуға
2700
Раевка ауылдық округінде жолдарды қардан тазартуға
3000
Пригородный ауылдық округінде жолдарды қардан тазартуға
1000
Новоселовка ауылдық округінде жолдарды қардан тазартуға
1000
Шортанды кентінде жолдарды қардан тазартуға
8000
Жолымбет кентінде жолдарды қардан тазартуға
1000
Пригородный ауылдық округінде су тасқынының алдын алуға
300
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 75 жылдығына Шортанды кентін абаттандыруға
7500
Новоселовка ауылдық округінің елді мекендерін абаттандыруға
3817,7
Раевка ауылдық округінің елді мекендерін абаттандыруға
5250
Новокубанка ауылдық округінің елді мекендерін абаттандыруға
2942,4
Петровка ауылдық округінің елді мекендерін абаттандыруға
1650
Пригородный ауылдық округінің елді мекендерін абаттандыруға
1354,4
Дамса ауылдық округінің елді мекендерін абаттандыруға
6225
Бозайғыр ауылдық округінің елді мекендерін абаттандыруға
7800
Бектау ауылдық округінің елді мекендерін абаттандыруға
4950
Жолымбет кентін абаттандыруға
2000
Раевка ауылдық округінің елді мекендерінің көшелерін жарықтандыруға
740
Пригородный ауылдық округінің елді мекендерінің көшелерін жарықтандыруға
229
Дамса ауылдық округінің елді мекендерінің көшелерін жарықтандыруға

99441,9
в том числе:
на приобретение программного обеспечения в Раевский сельский округ
115
на приобретение программного обеспечения в Новоселовский сельский округ
75
на приобретение программного обеспечения в Петровский сельский округ
115
на приобретение генератора в Дамсинский сельский округ
200
на приобретение мотопомпы для откачки воды в Дамсинский сельский округ
200
на приобретение мотопомпы для откачки воды в Пригородный сельский округ
200
на приобретение мотопомпы для откачки воды в сельский округ Бозайгыр
200
на приобретение отопительного котла в сельский округ Бектау
600
на приобретение компьютерной техники в сельский округ Бектау
400
на приобретение компьютерной техники в Петровский сельский округ
345
на приобретение компьютерной техники в поселок Жолымбет
387,1
на услуги по обеспечению деятельности акима Новоселовского сельского округа
28
на услуги по обеспечению деятельности акима Раевского сельского округа
991,3
на услуги по обеспечению деятельности акима Петровского сельского округа
473
на развитие жилищно-коммунального хозяйства, в том числе:
95112,5
на очистку дорог от снега в Дамсинском сельском округе
5500
на очистку дорог от снега в Новокубанском сельском округе
3000
на очистку дорог от снега в сельском округе Бозайгыр
5300
на очистку дорог от снега в сельском округе Бектау
2200
на очистку дорог от снега в Петровском сельском округе
2700
на очистку дорог от снега в Раевском сельском округе
3000
на очистку дорог от снега в Пригородном сельском округе
1000
на очистку дорог от снега в Новоселовском сельском округе
1000
на очистку дорог от снега в поселке Шортанды
8000
на очистку дорог от снега в поселке Жолымбет
1000
на предотвращение паводков в Пригородном сельском округе
300
на благоустройство поселка Шортанды к 75-летию Победы в Великой Отечественной войне
7500
на благоустройство населенных пунктов Новоселовского сельского округа
3817,7
на благоустройство населенных пунктов Раевского сельского округа
5250
на благоустройство населенных пунктов Новокубанского сельского округа
2942,4
на благоустройство населенных пунктов Петровского сельского округа
1650
на благоустройство населенных пунктов Пригородного сельского округа
1354,4
на благоустройство населенных пунктов Дамсинского сельского округа
6225
на благоустройство населенных пунктов сельского округа Бозайгыр
7800
на благоустройство населенных пунктов сельского округа Бектау
4950
на благоустройство поселка Жолымбет
2000
на освещение улиц в населенных пунктах Раевского сельского округа
740
на освещение улиц в населенных пунктах Пригородного сельского округа
229
на освещение улиц в населенных пунктах Дамсинского сельского округа