Бурабай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-37/9 "Щучинск қаласының, Бурабай кентінің, Наурызбай батыр ауылының және Бурабай ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 тамыздағы № 6С-46/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 қыркүйекте № 7355 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бурабай аудандық мәслихатының "Щучинск қаласының, Бурабай кентінің Наурызбай батыр ауылының және Бурабай ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-37/9 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7048 болып тіркелген, 2019 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Щучинск қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 600332,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 596181,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 100,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 4051,0 мың теңге;
2) шығындар – 609189,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -8857,6 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8857,6 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. Бурабай кентінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті осы шешімнің 4, 5 және 6 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 125984,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 65782,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 736,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 59466,0 мың теңге;
2) шығындар – 126899,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Бурабайского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 6С-37/9 "О бюджетах города Щучинска, поселка Бурабай, села Наурызбай батыра и сельских округов Бурабайского района на 2019-2021 годы"
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 27 августа 2019 года № 6С-46/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 4 сентября 2019 года № 7355
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурабайского районного маслихата "О бюджетах города Щучинска, поселка Бурабай, села Наурызбай батыра и сельских округов Бурабайского района на 2019-2021 годы" от 25 декабря 2018 года № 6С-37/9 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7048, опубликовано 17 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Щучинска на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 600332,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 596181,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 100,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4051,0 тысяч тенге;
2) затраты – 609189,6 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -8857,6 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8857,6 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Бурабай на 2019-2021 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 125984,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 65782,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 736,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 59466,0 тысяч тенге;
2) затраты – 126899,2 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 915,2 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 915,2 мың теңге."
3 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. Абылайхан ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті осы шешімнің 7, 8 және 9 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18292,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4535,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 13757,7 мың теңге;
2) шығындар – 20962,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2670,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2670,0 мың теңге.";
4 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"4. Атамекен ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті осы шешімнің 10, 11 және 12 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30227,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4440,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 25787,1 мың теңге;
2) шығындар – 31995,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1767,4 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1767,4 мың теңге.";
6 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"6. Зеленобор ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті осы шешімнің 15, 16 және 17 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24706,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 15792,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 45,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 8869,0 мың теңге;
2) шығындар – 31007,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6301,3 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6301,3 мың теңге.";
7 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"7. Златополье ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті осы шешімнің 18, 19 және 20 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18457,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7404,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 40,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;

4) дефицит (профицит) бюджета – - 915,2 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 915,2 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Абылайханского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 18292,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4535,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13757,7 тысяч тенге;
2) затраты – 20962,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 2670,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2670,0 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет сельского округа Атамекен на 2019-2021 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 30227,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4440,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 25787,1 тысяч тенге;
2) затраты – 31995,1 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 1767,4 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1767,4 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Зеленоборского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 15, 16 и 17 к настоящему решению, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 24706,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15792,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 45,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8869,0 тысяч тенге;
2) затраты – 31007,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 6301,3 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6301,3 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Златопольского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 18, 19 и 20 к настоящему решению, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 18457,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7404,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 40,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;

трансферттердің түсімдері –11013,0 мың теңге;
2) шығындар – 20043,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1586,2 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1586,2 мың теңге.";
8 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"8. Қатаркөл ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті осы шешімнің 21, 22 және 23 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24641,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 12232,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 74,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 12335,0 мың теңге;
2) шығындар – 29737,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5095,3 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5095,3 мың теңге.";
9 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"9. Кенесары ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті осы шешімнің 24, 25 және 26 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 19417,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6426,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 40,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 12951,4 мың теңге;
2) шығындар – 21103,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1685,7 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1685,7 мың теңге.";
11 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"11. Ұрымқай ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті осы шешімнің 29, 30 және 31 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16889,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7313,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 9576,0 мың теңге;
2) шығындар – 18426,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1537,8 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1537,8 мың теңге.";
Бурабай аудандық мәслихатының көрсетілген шешімінің 1, 4, 7, 10, 15, 18, 21, 24, 29, 34 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

поступления трансфертов – 11013,0 тысяч тенге;
2) затраты – 20043,2 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 1586,2 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1586,2 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить бюджет Катаркольского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 21, 22 и 23 к настоящему решению, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 24641,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12232,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 74,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12335,0 тысяч тенге;
2) затраты – 29737,2 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 5095,3 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5095,3 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет Кенесаринского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 24, 25 и 26 к настоящему решению, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 19417,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6426,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 40,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12951,4 тысяч тенге;
2) затраты – 21103,1 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 1685,7 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1685,7 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Урумкайского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 29, 30 и 31 к настоящему решению, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 16889,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7313,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9576,0 тысяч тенге;
2) затраты – 18426,8 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами –0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -1537,8,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1537,8 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 15, 18, 21, 24, 29, 34 к указанному решению Бурабайского районного маслихата изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению.