Облыстық мәслихаттың 2018 жылғы 10 желтоқсандағы № 347 "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2019 жылғы 1 наурыздағы № 380 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 6 наурызда № 5979 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихаттың 2018 жылғы 10 желтоқсандағы № 347 "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5966 тіркелген, 2018 жылғы 24 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшада:
кірістер –
"153 541 482" сандары "156 636 723,2" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
салықтық түсімдер –
"31 077 980" сандары "33 175 813" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер –
"2 934 623" сандары "3 834 623" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі –
"119 528 879" сандары "119 626 287,2" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар –
"153 174 499,2" сандары "156 956 376,1" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
таза бюджеттік кредиттеу –
"-2 402 497" сандары "-2 402 527,3" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу –
"14 032 849" сандары "14 032 879,3" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо –
"0" саны "73 500" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"бюджет тапшылығы (профициті) –
"2 769 479,8" сандары "2 009 374,4" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –
"-2 769 479,8" сандары "-2 009 374,4" сандарымен ауыстырылсын;
11-тармақ келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"білім ұйымдары нысандарын жөндеуге;";
"өмірлік қиын жағдай туындаған кезде азаматтарға көрсетілетін бір реттік әлеуметтік көмек көрсетуге;";
"азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз етуге;";
"аудандардың коммуналдық меншіктеріндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыруға;";
"қалаларды және елді мекендерді абаттандыруды дамытуға.".

О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 10 декабря 2018 года № 347 "Об областном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение маслихата Актюбинской области от 1 марта 2019 года № 380. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 6 марта 2019 года № 5979. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 10 декабря 2018 года № 347 "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5966, опубликованное 24 декабря 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы –
цифры "153 541 482" заменить цифрами "156 636 723,2", в том числе:
по налоговым поступлениям –
цифры "31 077 980" заменить цифрами "33 175 813";
по неналоговым поступлениям –
цифры "2 934 623" заменить цифрами "3 834 623";
по поступлениям трансфертов –
цифры "119 528 879" заменить цифрами "119 626 287,2";
в подпункте 2):
затраты –
цифры "153 174 499,2" заменить цифрами "156 956 376,1";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование –
цифры "-2 402 497" заменить цифрами "-2 402 527,3", в том числе:
погашение бюджетных кредитов –
цифры "14 032 849" заменить цифрами "14 032 879,3";
в подпункте 4):
сальдо по операциям с финансовыми активами –
цифры "0" заменить цифрами "73 500";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета –
цифры "2 769 479,8" заменить цифрами "2 009 374,4";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
цифры "-2 769 479,8" заменить цифрами ""-2 009 374,4";
пункт 11 дополнить абзацами следующего содержания:
"ремонт объектов организаций образования;";
"оказание единовременной социальной помощи гражданам, нуждающихся при наступлении трудной жизненной ситуации;";
"обеспечение жильем отдельных категорий граждан;";
"организацию эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов;";
"развитие благоустройства городов и населенных пунктов.".

3 239
016
Халықты, объектілерді және аумақтарды табиғи және дүлей зілзалалардан инженерлік қорғау жөнінде жұмыстар жүргізу
13 195
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
6 939 309
1
Құқық қорғау қызметi
6 939 309
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
6 939 309
001
Облыс аумағында қоғамдық тәртіптті және қауіпсіздікті сақтауды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 949 609
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
2 130
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
987 570
04
Бiлiм беру
35 175 021
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
4 408 210
261
Облыстың білім басқармасы
4 408 210
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 408 210
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
17 744 325
261
Облыстың білім басқармасы
10 798 879
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
1 222 505
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
788 950
053
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 052 147
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тілдік курстар өтілінен өткен мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
531 912
071
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 523 369
072
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 580 649
074
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мектептердің педагог-психологтарының лауазымдық айлықақыларының мөлшерлерін ұлғайтуға және педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
99 347
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 762 977
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру

3 239
016
Проведение работ по инженерной защите населения, объектов и территории от природных и стихийных бедствий
13 195
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
6 939 309
1
Правоохранительная деятельность
6 939 309
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
6 939 309
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области
5 949 609
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
2 130
006
Капитальные расходы государственного органа
987 570
04
Образование
35 175 021
1
Дошкольное воспитание и обучение
4 408 210
261
Управление образования области
4 408 210
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
4 408 210
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
17 744 325
261
Управление образования области
10 798 879
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
1 222 505
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
788 950
053
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования
2 052 147
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
531 912
071
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования
4 523 369
072
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
1 580 649
074
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на увеличение размеров должностных окладов и на доплату за квалификацию педагогического мастерства педагогам-психологам школ
99 347
285
Управление физической культуры и спорта области
1 762 977
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту

469 895
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
120 034
261
Облыстың білім басқармасы
321 184
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
317 001
037
Әлеуметтік сауықтандыру
4 183
2
Әлеуметтiк көмек
508 026
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
508 026
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
504 480
055
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 546
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
2 024 237
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 936 472
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
117 872
017
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6 672
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
80 679
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
1 000
037
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
971 342
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
3 858
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
331 968
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
21 525
054
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
89 556
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
12 000
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
300 000
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
28 117

469 895
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
120 034
261
Управление образования области
321 184
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
317 001
037
Социальная реабилитация
4 183
2
Социальная помощь
508 026
256
Управление координации занятости и социальных программ области
508 026
003
Социальная поддержка инвалидов
504 480
055
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
3 546
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
2 024 237
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 936 472
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
117 872
017
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на введение стандартов оказания специальных социальных услуг
6 672
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
80 679
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
1 000
037
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
971 342
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
3 858
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
331 968
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
21 525
054
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
89 556
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
12 000
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
300 000
263
Управление внутренней политики области
28 117

077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
28 117
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
111
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
111
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
59 537
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
58 299
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 238
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
13 257 749,7
1
Тұрғын үй шаруашылығы
8 654 624
261
Облыстың білім басқармасы
101 023
064
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
101 023
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
8 553 601
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 014 456
034
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
6 539 145
2
Коммуналдық шаруашылық
4 603 125,7
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 926 945,7
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
87 204,7
004
Елдi мекендердi газдандыру
69 082
010
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
496 539
030
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 053 675
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
289 240
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
372 236
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
558 969
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
676 180
025
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне қалалар мен елді мекендерді абаттандыруды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
606 180
030
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
70 000
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк

077
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
28 117
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
111
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
111
270
Управление по инспекции труда области
59 537
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
58 299
003
Капитальные расходы государственного органа
1 238
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
13 257 749,7
1
Жилищное хозяйство
8 654 624
261
Управление образования области
101 023
064
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
101 023
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
8 553 601
014
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
2 014 456
034
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
6 539 145
2
Коммунальное хозяйство
4 603 125,7
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3 926 945,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
87 204,7
004
Газификация населенных пунктов
69 082
010
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения
496 539
030
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
2 053 675
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
289 240
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
372 236
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
558 969
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
676 180
025
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие благоустройства городов и населенных пунктов
606 180
030
Развитие коммунального хозяйства
70 000
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство

303 853
001
Жергiлiктi деңгейде ақпаратандыру және сыртқы байланыстар саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
46 427
004
Ақпараттандыру саласында қызметтерді іске асыру
257 426
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
5 001 755
1
Отын және энергетика
633 736
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
166 058
011
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
166 058
280
Облыстың индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
467 678
081
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
467 678
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
4 368 019
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
4 368 019
070
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне газ тасымалдау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
283 101
071
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
4 084 918
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
15 245 702
1
Ауыл шаруашылығы
12 261 451
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
12 097 464
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
138 522
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
175 000
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 980
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
3 000
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
850
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
51 750
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
383 437
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
22 137
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
2 712
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
279 464
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
3 530 651
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
2 009
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау

303 853
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере информатизации и внешних связей
46 427
004
Реализация услуг в сфере информатизации
257 426
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
5 001 755
1
Топливо и энергетика
633 736
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
166 058
011
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие теплоэнергетической системы
166 058
280
Управление индустриально-инновационного развития области
467 678
081
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
467 678
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
4 368 019
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
4 368 019
070
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие газотранспортной системы
283 101
071
Развитие газотранспортной системы
4 084 918
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
15 245 702
1
Сельское хозяйство
12 261 451
255
Управление сельского хозяйства области
12 097 464
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
138 522
002
Поддержка семеноводства
175 000
003
Капитальные расходы государственного органа
3 980
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
3 000
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
850
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
51 750
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
383 437
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
22 137
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
2 712
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
279 464
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
3 530 651
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
2 009
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства

5 579 358
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
18 000
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
204 287
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
1 213 540
058
Өсімдік шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
8 370
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
6 565
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
288 000
061
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
97 092
071
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікке оқыту
88 740
719
Облыстың ветеринария басқармасы
163 987
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 303
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
2 196
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
29 969
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
14 333
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
87 186
2
Су шаруашылығы
2 335 957,5
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
2 335 957,5
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
135 957,5
068
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жерүсті су ресурстарын ұлғайтуға берілетін нысаналы даму трансферттері

5 579 358
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
18 000
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
204 287
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
1 213 540
058
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере растениеводства
8 370
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
6 565
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
288 000
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
97 092
071
Обучение предпринимательству в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
88 740
719
Управление ветеринарии области
163 987
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
30 303
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
2 196
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
29 969
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
14 333
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
87 186
2
Водное хозяйство
2 335 957,5
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
2 335 957,5
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
135 957,5
068
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение водности поверхностных водных ресурсов

280 055
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 776
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 554 698
13
Басқалар
11 236 182
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
3 103 336
275
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
1 523 399
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
56 643
005
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
40 000
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
19 853
008
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 305 897
015
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
38 000
027
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
63 006
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
1 579 937
051
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
1 579 937
9
Басқалар
8 132 846
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 828 991
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
1 828 991
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
202 608
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
202 608
257
Облыстың қаржы басқармасы
4 299 192
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
812 838
059
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 486 354
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
185 000,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
185 000,0
261
Облыстың білім басқармасы
362 613
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау

280 055
011
Капитальные расходы государственного органа
3 776
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 554 698
13
Прочие
11 236 182
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
3 103 336
275
Управление предпринимательства области
1 523 399
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
56 643
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
40 000
006
Поддержка предпринимательской деятельности
19 853
008
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
1 305 897
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
38 000
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
63 006
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
1 579 937
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
1 579 937
9
Прочие
8 132 846
253
Управление здравоохранения области
1 828 991
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
1 828 991
256
Управление координации занятости и социальных программ области
202 608
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
202 608
257
Управление финансов области
4 299 192
012
Резерв местного исполнительного органа области
812 838
059
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
3 486 354
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
185 000,0
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов
185 000,0
261
Управление образования области
362 613
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства