Ақтөбе облысы әкімдігінің және мәслихатының 2019 жылғы 20 наурыздағы № 106/414 "Ақтөбе қаласы Астана ауданы Әбілқайыр хан даңғылының бір бөлігін Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы деп қайта атау туралы" бірлескен қаулысының және шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2019 жылғы 5 сәуірдегі № 130 қаулысы және Ақтөбе облыстық мәслихатының 2019 жылғы 5 сәуірдегі № 416 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 8 сәуірде № 6069 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 және 27-баптарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Республикалық ономастика комиссиясының 2019 жылғы 20 наурыздағы қорытындысына сәйкес, Ақтөбе облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Ақтөбе қаласы Астана ауданы Әбілқайыр хан даңғылының бір бөлігін Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы деп қайта атау туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің және мәслихатының 2019 жылғы 20 наурыздағы № 106/414 бірлескен шешімінің (нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6020 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы бірлескен әкімдіктің қаулысының және мәслихаттың шешімінің орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары М. Л. Тоқжановқа жүктелсін.
3. Осы бірлескен әкімдіктің қаулысы және мәслихаттың шешімі ресми жарияланған күннен бастап күшіне енгізіледі.
Облыс әкімі О. ОРАЗАЛИН
Облыстық мәслихаттың хатшысы С. ҚАЛДЫҒҰЛОВА
Облыстық мәслихаттың
сессия төрағасы
Б. БЕРКІМБАЕВ

О признании утратившим силу совместного постановления акимата и решения маслихата Актюбинской области от 20 марта 2019 года № 106/414 "О переименовании части проспекта Абилкайыр хана района Астана города Актобе на проспект Нұрсұлтан Назарбаев"
Постановление акимата Актюбинской области от 5 апреля 2019 года № 130 и решение маслихата Актюбинской области от 5 апреля 2019 года № 416. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 8 апреля 2019 года № 6069
В соответствии со статьями 6 и 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", заключением Республиканской ономастической комиссии при Правительстве Республики Казахстан от 20 марта 2019 года, акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу совместное постановление акимата и решение маслихата Актюбинской области от 20 марта 2019 года № 106/414 "О переименовании части проспекта Абилкайыр хана района Астана города Актобе на проспект Нұрсұлтан Назарбаев" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6020).
2. Контроль за исполнением данного совместного постановления акимата и решения маслихата возложить на заместителя акима области Токжанова М. Л.
3. Настоящее совместное постановление акимата и решение маслихата вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким области О. УРАЗАЛИН
Секретарь областного маслихата С. КАЛДЫГУЛОВА
Председатель сессии
областного маслихата
Б. БЕРКИМБАЕВ