Ақтөбе облысы бойынша кен іздеушілік үшін аумақтарды айқындау туралы
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 517 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 желтоқсанда № 6618 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы "Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" Кодексінің 65, 264-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Ақтөбе облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтөбе облысы бойынша кен іздеушілік үшін аумақтар осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын.
2. Ақтөбе облысы әкімдігінің 2018 жылғы 18 шілдедегі № 324 "Ақтөбе облысы бойынша кен іздеушілік үшін аумақтарды айқындау туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5936 тіркелген, 2018 жылғы 2 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электронды түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. "Ақтөбе облысының индустриялық-инновациялық даму басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулы ресми жариялағаннан кейін Ақтөбе облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе облысының әкімі О. Уразалин
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Экология,
геология және табиғи ресурстар
министрлігі Геология комитетінің
"Батысқазжерқойнауы" Батыс
Қазақстан өңіраралық геология
департаменті" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_____________ А. Ерімбетов
2019 жылғы "____" ___________
"Қазақстан Республикасы Экология,
геология және табиғи ресурстар
министрлігі Экологиялық реттеу
және бақылау комитетінің Ақтөбе облысы
бойынша экология департаментi"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_____________ Ж. Иманқұлов
2019 жылғы "____" ___________

Об определении территории для старательства по Актюбинской области
Постановление акимата Актюбинской области от 25 декабря 2019 года № 517. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 27 декабря 2019 года № 6618
В соответствии со статьями 65, 264 Кодекса Республики Казахстан от 27 декабря 2017 года "О недрах и недропользовании", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить территории для старательства по Актюбинской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Актюбинской области от 18 июля 2018 года № 324 "Об определении территории для старательства по Актюбинской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5936, опубликованное 2 октября 2018 года в Эталоном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Государственному учреждению "Управление индустриально-инновационного развития Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Актюбинской области после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Актюбинской области.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Актюбинской области О. Уразалин
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель Республиканского
государственного учреждения
"Западно-Казахстанский
межрегиональный департамент
геологии Комитета геологии
Министерства экологии, геологии и
природных ресурсов Республики
Казахстан "Запказнедра"
______________ А. Еримбетов
"____" ___________ 2019 года
Руководитель Республиканского
государственного учреждения
"Департамент экологии по
Актюбинской области Комитета
экологического регулирования и
контроля Министерства экологии,
геологии и природных ресурсов
Республики Казахстан"
______________ Ж.Иманкулов
"____" ___________ 2019 года

Ақтөбе облысы әкімдігінің 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 517 қаулысына қосымша
Ақтөбе облысы бойынша кен іздеушілікке арналған аумақтар
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда – Ақтөбе облысы әкімдігінің 30.09.2020 № 351 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Пайдалы қазбаның түрі
Кен орны (учаскесі)
Облыс, аудан
Учаске нөмірі
Географиялық координаттары
Учаске аумағы (гектар)
Қысқаша геологиялық ақпарат
Бұрыштық нүктелер
Шығыс бойлық
Солтүстік ендік
1
Алтын

Приложение к постановлению акимата Актюбинской области от 25 декабря 2019 года № 517
Территории для старательства по Актюбинской области
Сноска. Приложение – в редакции постановления акимата Актюбинской области от 30.09.2020 № 351 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Вид полезного ископаем ого
Месторождение (участок)
Область, район
Номер участка
Географические координаты
Площадь участка (гектар)
Краткая геологическая информация
Угловые точки
Восточная долгота
Северная широта
1
Золото