2019–2021 жылдарға арналған Қарабұтақ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 255 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Әйтеке би аудандық Әділет басқармасында 2019 жылғы 9 қаңтарда № 3-2-176 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9–1 бабының 2 тармағына, сәйкес Әйтеке би аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған Қарабұтақ ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 52 167,0 мың теңге;
оның ішінде:
салықтық түсімдер 4931,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 111,0 мың теңге;
трансферттер түсімі 47 125,0 мың теңге;
2) шығындар 52 167,0 мың теңге.
2. Ауылдық округ бюджетінің кірісіне мыналар есептелетін болып ескерілсін:
жеке табыс салығы;
мүлікке салынатын салықтар;
жер салығы;
көлік құралдарына салынатын салық;
мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер.
3. Қазақстан Республикасының 2018 жылғы 30 қарашадағы № 197-VІ "2019 – 2021 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 8 бабына сәйкес белгіленгені мәліметке және басшылыққа алынсын:
2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап:
1) жалақының ең төменгі мөлшері – 42 500 теңге;
2) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтiк төлемдердi есептеу, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес айыппұл санкцияларын, салықтарды және басқа да төлемдердi қолдану үшiн айлық есептiк көрсеткiш – 2 525 теңге;
3) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерлерін есептеу үшін ең төмен күнкөріс деңгейінің шамасы – 29 698 теңге.
4. 2019 жылға арналған Қарабұтақ ауылдық округі бюджетіне аудандық бюджеттен 36 635,0 мың теңге сомасында субвенциялар көлемi ескерілсiн.
5. 2019 жылға арналған ауылдық бюджетке облыстық бюджеттен
ағымдағы нысаналы трансферттер бөлінгені ескерілсін:
балабақшаларға бейнебақылау камераларын орнатуға – 1 200,0 мың теңге;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру - 9290,0 мың теңге.
6. 2019 жылға арналған Қарабұтақ ауылдық бюджетінің орындалу процесінде секвестрлеуге жатпайтын ауылдық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі, 4 –қосымшаға сәйкес бекітілсін.

Об утверждении бюджета Карабутакского сельского округа на 2019-2021 годы
Решение маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 4 января 2019 года № 255. Зарегистрировано Управлением юстиции Айтекебийского района Департамента юстиции Актюбинской области 9 января 2019 года № 3-2-176. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 9–1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Айтекебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Карабутакского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 52 167,0 тысяч тенге;
в том числе:
налоговые поступления 4931,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления 111,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов 47 125,0 тысяч тенге;
2) затраты 52 167,0 тысяч тенге.
2. Учесть, что в доход бюджета сельского округа зачисляются:
индивидуальный подоходный налог;
налоги на имущество;
земельный налог;
налог на транспортные средства;
доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности.
3. Принять к сведению и руководству, что в соответствии со статьей 8 Закона Республики Казахстан от 30 ноября 2018 года № 197-VI "О республиканском бюджете на 2019 – 2021 годы" установлено:
с 1 января 2019 года:
1) минимальный размер заработной платы – 42 500 тенге;
2) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан – 2 525 тенге;
3) величину прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат – 29 698 тенге.
4. Учесть в Карабутакском сельском бюджете на 2019 год объем субвенций из районного бюджета в сумме 36 635,0 тысяч тенге.
5. Учесть в сельском бюджете на 2019 год поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета:
на установку камер видеонаблюдения в детских дошкольных учреждениях – 1 200,0 тысяч тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа дошкольных организациях образования – 9290,0 тысяч тенге.
6. Утвердить перечень сельских бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2019 год, согласно приложению 4.

7. "Әйтеке би аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Әйтеке би ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Әйтеке би аудан әкімдігінің интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
8. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Әйтеке би аудандық мәслихатының сессия төрағасы А.С. Байдилдин
Әйтеке би аудандық мәслихатының хатшысы Е.Б. Таңсықбаев
Әйтеке би аудандық мәслихатының

7. Государственному учреждению "Аппарат Айтекебийского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции Айтекебийского района;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в
периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет – ресурсе акимата Айтекебийского района.
9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Айтекебийского районного маслихата А.С. Байдилдин
Секретарь Айтекебийского районного маслихата Е.Б. Тансыкбаев
Приложение – 1 к решению
Айтекебийского районного маслихата