Аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 255 "2019-2021 жылдарға арналған Қарабұтақ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 маусымдағы № 295 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 6 маусымда № 6236 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9–1 бабының 2 тармағына, 109-1 бабының 4 тармағына сәйкес, Әйтеке би аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 255 "2019-2021 жылдарға арналған Қарабұтақ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-2-176 тіркелген, 2019 жылғы 24 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "58 988,8" сандары "64 864,8" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі - "53 946,8" сандары "59 822,8" сандарымен
ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "60 685,2" сандары "66 561,2" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімінің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Әйтеке би аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкіне ресми жариялауға жіберуді;

О внесении изменений в решение районного маслихата от 4 января 2019 года № 255 "Об утверждении бюджета Карабутакского сельского округа на 2019-2021 годы"
Решение Айтекебийского районного маслихата Актюбинской области от 4 июня 2019 года № 295. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 6 июня 2019 года № 6236. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 9–1, пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Айтекебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 4 января 2019 года № 255 "Об утверждении бюджета Карабутакского сельского округа на 2019-2021 годы"(зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-2-176, опубликованное 24 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "58 988,8" заменить цифрами "64 864,8";
поступления трансфертов - цифры "53 946,8" заменить цифрами
"59 822,8";
в подпункте 2):
затраты - цифры "60 685,2" заменить цифрами "66 561,2".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Айтекебийского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде;

3) осы шешімді Әйтеке би ауданы әкімдігінің интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Әйтеке би аудандық мәслихат сессия төрағасы А. А. Дошаев
Әйтеке би аудандық мәслихатының хатшысының уақытша өкілеттігін атқарушы Б. Д. Сейлханов
2019 жылғы 4 маусымдағы № 295
Әйтеке би аудандық мәслихаттың
шешіміне қосымша
2019 жылғы 4 қаңтардағы № 255
Әйтеке би аудандық мәслихаттың
шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған Қарабұтақ ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
2019 жылға нақтыланған бюджет, мың теңге
I. КІРІСТЕР

3) размещение настоящего решения на интернет–ресурсе акимата Айтекебийского района.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Айтекебийского районного маслихата А. А. Дошаев
Временно исполняющий полномочия секретаря маслихата Айтекебийского районного Б. Д. Сейлханов
приложение к решению
Айтекебийского районного маслихата
от 4 июня 2019 года № 295
приложение – 1 к решению
Айтекебийского районного маслихата
от 4 января 2019 года № 255
Бюджет Карабутакского сельского округа на 2019 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Уточненный бюджет на 2019 год, тысяч тенге
І. ДОХОДЫ