Аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 254 "2019 - 2021 жылдарға арналған Әйке ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2019 жылғы 14 қазандағы № 324 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 22 қазанда № 6424 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9–1 бабының 2 тармағына, 109-1 бабының 4 тармағына сәйкес, Әйтеке би аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 254 "2019-2021 жылдарға арналған Әйке ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-2-175 тіркелген, 2019 жылғы 24 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімінің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Әйтеке би аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;

О внесении изменений в решение районного маслихата от 4 января 2019 года № 254 "Об утверждении бюджета Айкенского сельского округа на 2019 - 2021 годы"
Решение Айтекебийского районного маслихата Актюбинской области от 14 октября 2019 года № 324. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 22 октября 2019 года № 6424. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 9–1, пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Айтекебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 4 января 2019 года № 254 "Об утверждении бюджета Айкенского сельского округа на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-2-175, опубликованное 24 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Айтекебийского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;

2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін, Әйтеке би ауданы әкімдігінің интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Әйтеке би аудандық мәслихатының сессия төрайымы С. Б. Биртаева
Әйтеке би аудандық мәслихат хатшысының уақытша өкілеттігін атқарушы Б. Д. Сейлханов
2019 жылғы 14 қазандағы № 324
Әйтеке би аудандық мәслихаттың
шешіміне қосымша

2) размещение настоящего решения на интернет – ресурсе акимата Айтекебийского района, после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Айтекебийского районного маслихата С. Б. Биртаева
Временно исполняющий полномочия секретаря Айтекебийского районного маслихата Б. Д. Сейлханов
приложение к решению
Айтекебийского районного маслихата
от 14 октября 2019 года № 324
приложение – 1 к решению
Айтекебийского районного маслихата