Карантин белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданы Құмқұдық ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 30 қазандағы № 8 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 31 қазанда № 6436 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданы Құмқұдық ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 11 желтоқсандағы № 12 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданы Құмқұдық ауылдық округі әкімінің 11.12.2019 № 12 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабына сәйкес және Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы министрлігінің ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Әйтеке би аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2019 жылғы 10 қыркүйектегі № 2-7/112 ұсынысының негізінде, Құмқұдық ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Әйтеке би ауданы Құмқұдық ауылдық округінде орналасқан "Құмқұдық" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің аумағында мүйізді ірі қара малдарының арасынан сібір жарасы ауруының анықталуына байланысты карантин белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі М. Орынбеков

Об установлении карантина
Решение акима Кумкудукского сельского округа Айтекебийского района Актюбинской области от 30 октября 2019 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 31 октября 2019 года № 6436. Утратило силу решением акима Кумкудукского сельского округа Айтекебийского района Актюбинской области от 11 декабря 2019 года № 12
Сноска. Утратило силу решением акима Кумкудукского сельского округа Айтекебийского района Актюбинской области от 11.12.2019 № 12 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Айтекебийской районной территориальной инспекции Комитета Ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 10 сентября 2019 года № 2-7/112, аким Кумкудукского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить карантин на территории товарищества с ограниченной ответственностью "Кумкудук" расположенного в Кумкудукском сельском округе Айтекебийского района, в связи с выявлением болезни сибирской язвы среди крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа М. Орынбеков