Алға аудандық мәслихатының 2019 жылғы 04 қаңтардағы № 230 "2019-2021 жылдарға арналған Бестамақ ауылдық округ бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 сәуірдегі № 253 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 9 сәуірде № 6076 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына және 104, 109-1 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық маслихатының 2019 жылғы 04 қаңтардағы № 230 "2019-2021 жылдарға арналған Бестамақ ауылдық округ бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-3-196 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 24 қаңтарында жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"63 209" сандары "74 955" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімі
"56 052" сандары "67 798" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"63 209" сандары "76 333,2" сандарымен ауыстырылсы;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті)
"0" саны "-1 378,2" сандарымен ауыстырылсын.
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
"0" саны "1 378,2" сандарымен ауыстырылсын.
4 тармақта:
келесідей мазмұндағы 1) және 2) тармақшаларымен толықтырылсын:
1) 2019 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер:
ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 4 546 мың теңге;
2) 2019 жылға аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға -7200 мың теңге.

О внесении изменений и дополнений в решение Алгинского районного маслихата от 04 января 2019 года № 230 "Об утверждении бюджета Бестамакского сельского округа на 2019-2021 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 4 апреля 2019 года № 253. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 9 апреля 2019 года № 6076
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 и статьями 104, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата от 04 января 2019 года № 230 "Об утверждении бюджета Бестамакского сельского округа на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-3-196, опубликованное 24 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "63 209" заменить цифрами "74 955";
в том числе:
поступления трансфертов
цифры "56 052" заменить цифрами "67 798";
в подпункте 2):
затраты
цифры "63 209" заменить цифрами "76 333,2";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета
цифра "0" заменить цифрами "-1 378,2";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
цифра "0" заменить цифрами "1 378,2";
в пункте 4:
дополнить подпунктами 1) и 2) следующего содержания:
1) Учесть на 2019 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета:
в связи с изменением размера минимальной заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий на повышение заработной платы – 4 546 тысяч тенге;
2) Учесть на 2019 год поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета:
на благоустройство и озеленение населенных пунктов – 7 200 тысяч тенге.

2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Алға аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді.
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкіне ресми жариялауға жіберуді;

2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Алгинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде;