Алға аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 228 "2019-2021 жылдарға арналған Алға қаласының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 мамырдағы № 272 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 5 маусымда № 6231 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 9–1 бабының 2 тармағына және 104 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 228 "2019-2021 жылдарға арналған Алға қаласының бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-3-195 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 24 қаңтарда жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында :
кірістер - "507 220" сандары "540 351" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері - "441 616" сандары "474 747" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "520 498,7" сандары "553 629,7" сандарымен ауыстырылсын;
5 тармақта:
екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге - 56 466 мың теңге";
және келесідей мағынадағы абзацпен толықтырылсын:
"әкімшілік мемлекеттік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге – 1 675 мың теңге";
7 тармақта
екінші абзацта:
"31 500" сандары "34 500" сандарымен ауыстырылсын;
және келесідей абзацпен толықтырылсын:
"мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 1 905 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Алға аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет Департаментінде мемлекеттік тіркеуді;

О внесении изменений и дополнений в решение Алгинского районного маслихата от 4 января 2019 года № 228 "Об утверждении бюджета города Алга на 2019-2021 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 30 мая 2019 года № 272. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 6 июня 2019 года № 6231. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 и статьи 104 "Бюджетного кодекса Республики Казахстан" от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата от 4 января 2019 года № 228 "Об утверждении бюджета города Алга на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-3-195, опубликованное 24 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "507 220" заменить цифрами "540 351";
в том числе:
поступления трансфертов-цифры "441 616" заменить цифрами "474 747";
в подпункте 2):
затраты - цифры "520 498,7" заменить цифрами "553 629,7";
в пункте 5:
абзац второй изложить в следующей редакции:
"на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий – 56 466 тысяч тенге";
и дополнить абзацами следующего содержания:
"на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих – 1 675 тысяч тенге";
в пункте 7:
в абзаце втором:
цифры "31 500" заменить цифрами "34 500";
и дополнить абзацами следующего содержания:
"на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 1 905 тысяч тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Алгинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;