Қарақұдық ауылдық округі көшелерін қайта атау туралы
Ақтөбе облысы Алға ауданы Қарақұдық ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 5 маусымдағы № 40 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 7 маусымда № 6239 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін –өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына және Ақтөбе облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 1 тамыздағы №3 және 20 желтоқсандағы № 4 қорытындылары негізінде аумақ халқының пікірін ескере отырып, Қарақұдық ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Алға ауданы Қарақұдық ауылдық округі әкімінің 05.03.2020 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Қарақұдық ауылдық округі көшелеріне қайта атау берілсін:
Қарақұдық ауылындағы:
Новая көшесі – Күншуақ көшесіне;
Степная көшесі – Кең дала көшесіне;
Геотехника көшесі – Өркен көшесіне;
Тікқайын ауылындағы:
Советская көшесі – Балауса көшесіне;
Комсомольская көшесі – Жас дәурен көшесіне;
Колхозная көшесі – Самал көшесіне;
Набережная көшесі – Толқын көшесіне;
Көктоғай ауылындағы:
Интернациональная көшесі – Кемеңгер көшесіне;
Садовая көшесі – Шырайлы көшесіне;
Юбилейная көшесі – Көксай көшесіне.
2. "Қарақұдық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының әділет департаментінде мемлекетті тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Алға ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарақұдық ауылдық округінің әкімі А.К. Изтилеуов

О переименовании улиц Каракудыкского сельского округа
Решение акима Каракудыкского сельского округа Алгинского района Актюбинской области от 5 июня 2019 года № 40. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 7 июня 2019 года № 6239
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании заключений Актюбинской областной ономастической комиссии от 1 августа № 3 и 20 декабря № 4 2018 года с учетом мнения местного населения, аким Каракудыкского сельского округа РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула – в редакции решения акима Каракудыкского сельского округа Алгинского района Актюбинской области от 05.03.2020 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Переименовать улицы Каракудыкского сельского округа:
в селе Каракудык:
улицу Новая – в улицу Күншуақ;
улицу Степная – в улицу Кең дала;
улицу Геотехника – в улицу Өркен;
в селе Тиккайын:
улицу Советская – в улицу Балауса;
улицу Комсомольская – в улицу Жас дәурен;
улицу Колхозная – в улицу Самал;
улицу Набережная – в улицу Толқын;
в селе Коктогай:
улицу Интернациональная – в улицу Кемеңгер;
улицу Садовая – в улицу Шырайлы;
улицу Юбилейная – в улицу Көксай.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Каракудыкского сельского округа" в установленном законодательном порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Алгинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Каракудыкского сельского округа А. Изтилеуов