Алға аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 217 "2019-2021 жылдарға арналған Алға аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 шілдедегі № 281 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 25 шілдеде № 6301 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 217 "2019-2021 жылдарға арналған Алға аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-3-192 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 4 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "7 869 480,6" сандары "7 925 457,6" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - "710 391" сандары "720 391" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері бойынша - "7 031 772,6" сандары "7 077 749,6" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "7 871 871,4" сандары "7 927 848,4" сандарымен ауыстырылсын;
9 тармақта:
екінші абзацта: "150 260" сандары "159 892" сандарымен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацта: "10 376" сандары "19 376" сандарымен ауыстырылсын;
он үшінші абзацта: "29 291" сандары "32 791" сандарымен ауыстырылсын;
он төртінші абзацта: "9 000" сандары "12 968" сандарымен ауыстырылсын;
он жетінші абзацта: "53 756" сандары "63 764" сандарымен ауыстырылсын;
және келесідей абзацпен толықтырылсын:
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге – 3 000 мың теңге;
10 тармақта:
екінші абзацта: "158 902" сандары "165 771" сандарымен ауыстырылсын.

О внесении изменений и дополнения в решение Алгинского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 217 "Об утверждении Алгинского районного бюджета на 2019-2021 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 19 июля 2019 года № 281. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 25 июля 2019 года № 6301
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 217 "Об утверждении Алгинского районного бюджета на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-3-192, опубликованное 4 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры - "7 869 480,6" заменить цифрами "7 925 457,6";
в том числе:
налоговые поступления - "710 391" заменить цифрами "720 391";
поступления трансфертов цифры - "7 031 772,6" заменить цифрами "7 077 749,6";
в подпункте 2):
затраты цифры - "7 871 871,4" заменить цифрами "7 927 848,4";
в пункте 9:
в абзаце втором: цифры "150 260" заменить цифрами "159 892";
в абзаце девятом: цифры "10 376" заменить цифрами "19 376";
в абзаце тринадцатом: цифры "29 291" заменить цифрами "32 791";
в абзаце четырнадцатом: цифры "9 000" заменить цифрами "12 968";
в абзаце семнадцатом: цифры "53 756" заменить цифрами "63 764";
и дополнить абзацам следующего содержания:
"на выплату государственной адресной социальной помощи – 3 000 тысяч тенге"
в пункте 10:
в абзаце втором: цифры "158 902" заменить цифрами "165 771";

2. Көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімдегі 1, 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Алға аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді.
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкіне ресми жариялауға жіберуді;

2. Приложения 1, 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Алгинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде;

004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
7575
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
5719
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
96199
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
20620
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
36831
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
26927
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
29329,7
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
29218,7
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18597,7
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
7029
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
3592
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
111
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
111
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1000419,7
1
Тұрғын үй шаруашылығы
956629,7
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2300
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
1300
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
1000
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
36162
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
36162
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
918167,7
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
532065,7
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
364102
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
22000
2
Коммуналдық шаруашылық
38117
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
7575
006
Оказание жилищной помощи
5719
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
96199
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
20620
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
36831
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
26927
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
29329,7
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
29218,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
18597,7
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
7029
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
3592
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
111
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
111
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1000419,7
1
Жилищное хозяйство
956629,7
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2300
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
1300
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
1000
464
Отдел образования района (города областного значения)
36162
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек"
36162
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
918167,7
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
532065,7
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
364102
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
22000
2
Коммунальное хозяйство
38117
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

Алға аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 шілдедегі № 281 шешіміне № 2 қосымша
Алға аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 217 шешіміне № 5 қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджетке ауылдық округ әкімі аппараттарының бюджеттік бағдарламаларының тізбесі
Қала және ауылдық округтердің атауы
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер 123001
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру 123008
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету 123009
Бесқоспа

Приложение № 2 к решению Алгинского районного маслихата от 19 июля 2019 года № 281
Приложение № 5 к решению Алгинского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 217
Перечень бюджетных программ акимов сельских округов в районном бюджете на 2019 год
Наименование города и сельских округов
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа 123001
Освещение улиц в населенных пунктах 123008
Обеспечение санитарии населенных пунктов 123009
Бескоспинский