Алға аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 229 "2019-2021 жылдарға арналған Тамды ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2019 жылғы 12 тамыздағы № 289 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 16 тамызда № 6361 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 229 "2019-2021 жылдарға арналған Тамды ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-3-198 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 24 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "63 053" сандары "62 439" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері - "58 606" сандары "57 992" сандарымен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
шығындар - "63 627,3" сандары "63 013,3" сандарымен ауыстырылсын.
4 тармақта:
2) тармақшасында:
үшінші абзац – "4 000" сандары "3 757" сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзац – "7 200" сандары "6 829" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Алға аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:

О внесении изменений в решение Алгинского районного маслихата от 4 января 2019 года № 229 "Об утверждении бюджета Тамдинского сельского округа на 2019-2021 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 12 августа 2019 года № 289. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 16 августа 2019 года № 6361
В соответствии со статьей 109-1 "Бюджетного кодекса Республики Казахстан" от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата от 4 января 2019 года № 229 "Об утверждении бюджета Тамдинского сельского округа на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-3-198, опубликованное 24 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры - "63 053" заменить цифрами "62 439";
в том числе:
поступления трансфертов цифры - "58 606" заменить цифрами "57 992";
подпункт 2)
затраты цифры - "63 627,3" заменить цифрами "63 013,3";
в пункте 4:
в подпункте 2):
в абзаце третьем: цифры "4 000" заменить цифрами "3 757" ;
в абзаце четвертом: цифры "7 200" заменить цифрами "6 829".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Алгинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:

1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет Департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкіне ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Алға аудандық мәслихатының интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
А. Жиенбаев
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Жұмабаев
Алға аудандық мәслихатының 2019 жылғы 12 тамыздағы
№ 289 шешіміне қосымша
Алға аудандық мәслихатының 2019 жылғы 04 қаңтардағы
№ 229 шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған Алға ауданы Тамды ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан электронном виде;
3) размещение настоящего решения на интернет – ресурсе Алгинского районного маслихата.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии маслихата А. Жиенбаев
Секретарь районного маслихата Б. Жумабаев
Приложение к решению Алгинского районного маслихата от 12 августа 2019 года № 289
Приложение № 1 к решению Алгинского районного маслихата от 04 января 2019 года № 229
Бюджет Тамдинского сельского округа Алгинского района на 2019 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы