Алға аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 228 "2019-2021 жылдарға арналған Алға қаласының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 желтоқсандағы № 316 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 24 желтоқсанда № 6589 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1, 109-1 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 228 "2019-2021 жылдарға арналған Алға қаласының бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-3-195 тіркелген, 2019 жылғы 24 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында :
кірістер - "553 506" сандары "486 216,1" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімі - "487 902" сандары "420 612,1" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "566 784,7" сандары "499 494,8" сандарымен ауыстырылсын;
6 тармақта:
үшінші абзацта:
"173 776" сандары "105 786" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақта:
бесінші абзацта:
"3 006" сандары "4 347" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Алгинского районного маслихата от 4 января 2019 года № 228 "Об утверждении бюджета города Алга на 2019-2021 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 18 декабря 2019 года № 316. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 24 декабря 2019 года № 6589
В соответствии со статьями 9-1, 109-1 "Бюджетного кодекса Республики Казахстан" от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата от 4 января 2019 года № 228 "Об утверждении бюджета города Алга на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-3-195, опубликованное 24 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "553 506" заменить цифрами "486 216,1";
в том числе:
поступления трансфертов - цифры "487 902" заменить цифрами "420 612,1";
в подпункте 2):
затраты - цифры "566 784,7" заменить цифрами "499 494,8";
в пункте 6:
в абзаце третьем:
цифры "173 776" заменить цифрами "105 786";
в пункте 7:
в абзаце пятом:
цифры "3 006" заменить цифрами "4 347".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

3. "Алға аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Алға аудандық мәслихатының интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі
Алға аудандық
мәслихат сессиясының төрағасы
М. Муратбаев
Алға аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Жумабаев

3. Государственному учреждению "Аппарат Алгинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет – ресурсе Алгинского районного маслихата после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Алгинского
районного маслихата
М. Муратбаев
Секретарь Алгинского
районного маслихата
Б. Жумабаев