2020-2022 жылдарға арналған Қарауылкелді ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 291 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 қаңтарда № 6692 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Қарауылкелді ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 364 151,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 23 106,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 341 045,0 мың теңге;
2) шығындар – 368 632,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 481,0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 481,0 теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 481,0 мың теңге.
Ескерту. 1 тармаққа өзгерістер енгізілді – Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 03.04.2020 № 321 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); 18.05.2020 № 340 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); 14.09.2020 № 368 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); 09.12.2020 № 389 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап:
1) жалақының ең төмен мөлшері - 42 500 теңге;
2) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтік төлемдерді есептеу, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес айыппұл санкцияларын, салықтарды және басқа да төлемдерді қолдану үшін айлық есептік көрсеткіш - 2 651 теңге;
3) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерлерін есептеу үшін ең төмен күнкөріс деңгейінің шамасы - 31 183 теңге;
2020 жылғы 1 сәуірден бастап:
1) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтік төлемдерді есептеу, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес айыппұл санкцияларын, салықтарды және басқа да төлемдерді қолдану үшін айлық есептік көрсеткіш - 2 778 теңге;

Об утверждении бюджета Карауылкелдинского сельского округа на 2020-2022 годы
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 30 декабря 2019 года № 291. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 14 января 2020 года № 6692. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Байганинского района РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Карауылкелдинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 364 151,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 23 106,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 341 045,0 тысяч тенге;
2) затраты – 368 632,8 тысяч тенге.
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4 481,0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 481,0 тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4 481,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 03.04.2020 № 321 (вводится в действие с 01.01.2020); от 18.05.2020 № 340 (вводится в действие с 01.01.2020); от 14.09.2020 № 368 (вводится в действие с 01.01.2020); от 09.12.2020 № 389 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Принять к сведению и руководству, что с 1 января 2020 года установлено:
1) минимальный размер заработной платы - 42 500 тенге;
2) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также для применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан - 2 651 тенге;
3) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат - 31 183 тенге;
с 1 апреля 2020 года:
1) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также для применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан - 2 778 тенге;

2) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерлерін есептеу үшін ең төмен күнкөріс деңгейінің шамасы - 32 668 теңге болып белгіленгені ескерілсін және басшылыққа алынсын.
Ескерту. 2 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 14.09.2020 № 368 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. Қарауылкелді ауылдық округінің 2020 жылға арналған бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 187 475 мың теңге сомасында көзделсін.
4. "Байғанин аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;

2) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат - 32 668 тенге.
Сноска.Пункт 2 – в редакции решения Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 14.09.2020 № 368 (вводится в действие с 01.01.2020).
3. Предусмотреть в бюджете Карауылкелдинского сельского округа на 2020 год объем субвенций, передаваемой из районного бюджета в сумме 187 475 тысяч тенге.
4. Государственному учреждению "Аппарат Байганинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;

2) осы шешімді оны ресми жарияланғаннан кейін Байғанин аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
5. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Байғанин аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
Н. Сарыбаева
Байғанин аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Турлыбаев
Байғанин аудандық мәслихатының 2019 жылғы "30" желтоқсандағы № 291 шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған Қарауылкелді ауылдық округінің бюджеті

2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Байганинского районного маслихата после его официального опубликования.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Байганинского районного маслихата
Н. Сарыбаева
Секретарь Байганинского
районного маслихата
Б. Турлыбаев
Приложение 1 к решению Байганинского районного маслихата от "30" декабря 2019 года № 291
Бюджет Карауылкелдинского сельского округа на 2020 год