Ырғыз ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 13 тамыздағы № 189 "Сайлау өткiзу кезеңiнде кандидаттардың үгiттiк баспа материалдарын орналастыру үшiн орындар белгiлеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 30 сәуірдегі № 76 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 2 мамырда № 6124 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 50 бабына сәйкес, Ырғыз ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ырғыз ауданы әкімінің 2014 жылғы 13 тамыздағы № 189 "Сайлау өткiзу кезеңiнде кандидаттардың үгiттiк баспа материалдарын орналастыру үшiн орындар белгiлеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4012 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 03 қыркүйекте аудандық "Ырғыз" газетінде жарияланған) қаулысына келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Ырғыз ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы қаулыны Ырғыз ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмi аппаратының басшысы А. Тұртаевқа жүктелсiн.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Елеусізов
КЕЛІСІЛДІ:
Ырғыз аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының
төрағасы М. Сембі
"11" сәуір 2019 жыл
Ырғыз ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 30 сәуір № 76 қаулысына қосымша
Ырғыз ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 13 тамыз № 189 қаулысымен бекітілген
Ырғыз ауданы бойынша кандидаттарға үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
р/с
Ауылдық округтердің атауы
Елдi мекен атауы
Үгiттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
1
Ырғыз ауылдық округі
Ырғыз
"Ырғыз аудандық почта байланыс торабы" АҚ ғимаратының алдындағы – тақта, Ыбырай Алтынсарин №12
2
Ырғыз ауылдық округі
Ырғыз
"Мария" дүкені жанындағы – тақта, Темірбек Жургенов көшесі №73
3
Ырғыз ауылдық округі
Ақши
Ақши ауылдық клуб ғимаратының жанындағы – тақта, Жолболсын Шайқақов көшесі №17
4
Ырғыз ауылдық округі
Қалыбай
"Ырғыз аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қалыбай негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы - тақта, Мейірхан Жүсіпов көшесі №1
5
Аманкөл ауылдық округі
Құтикөл
Құтикөл ауылдық клуб ғимаратының алдындағы – тақта, Есен Игібаев көшесі №39
6
Аманкөл ауылдық округі
Аманкөл
Аманкөл ауылдық клуб ғимаратының алдындағы – тақта, Тел Жаманмұрынов көшесі №4
7
Аманкөл ауылдық округі
Жарма
"Ырғыз аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Нарқызыл негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы – тақта, Төлеу Манасов көшесі №32
8
Қызылжар ауылдық округі
Құрылыс
Қызылжар дәрігерлік амбулаториясының ғимаратының алдындағы – тақта, Лайық Шоқпаров көшесі №6
9
Қызылжар ауылдық округі
Шеңбертал
"Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы Қызылжар ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Шаттық" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны ғимаратының алдындағы – тақта, Саймағанбет Сәдірбаев көшесі №15
10
Қызылжар ауылдық округі
Жаныс би
"Тепсең" медициналық пунктінің ғимаратының алдындағы – тақта, Достық көшесі №41
11
Құмтоғай ауылдық округі
Құмтоғай
Құмтоғай дәрігерлік амбулаториясының ғимаратының алдындағы – тақта, Өтеу Құдайбергенов көшесі №1
12
Құмтоғай ауылдық округі
Қарасай
Қарасай фельдшерлік амбулаториялық пункт ғимаратының алдындағы – тақта, Дауренбек Сарин көшесі №1
13
Құмтоғай ауылдық округі
Қарақұдық

О внесении изменения в постановление акимата Иргизского района от 13 августа 2014 года № 189 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в период проведения выборов"
Постановление акимата Иргизского района Актюбинской области от 30 апреля 2019 года № 76. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 2 мая 2019 года № 6124
В соответствии со статьей 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Иргизского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Иргизского района от 13 августа 2014 года № 189 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в период проведения выборов" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4012, опубликованное 03 сентября 2014 года в районной газете "Ырғыз") следующие изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Иргизского района" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего постановления на официальное опубликование Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Иргизского района.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района А. Туртаева.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района М. Елеусизов
CОГЛАСОВАНО:
Председатель Иргизской
районной территориальной
избирательной комиссии
_______________ М. Семби
"11" апреля 2019 год
Приложение к постановлению акимата Иргизского района от 30 апреля 2019 года № 76
Утверждено постановлением акимата Иргизского района от 13 августа 2014 года № 189
Места для размещения агитационных печатных материалов кандидатов по Иргизскому района
р/н
Наименование сельских округов
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
Иргизский сельский округ
Иргиз
Перед зданием АО "Иргизский районный узел почтовой связи" - щит, Ибрая Алтынсарина №12
2
Иргизский сельский округ
Иргиз
Рядом с магазином "Мария" - щит, улица Темирбека Жургенова № 73
3
Иргизский сельский округ
Акши
Рядом с зданием Акшийского сельского клуба - щит, улица Жолболсын Шайкакова № 17
4
Иргизский сельский округ
Калыбай
Перед зданием коммунального государственного учреждения "Калыбайская основная школа" государственного учреждения "Иргизский районный отдел образования" - щит, улица Мирхана Жусипова № 1
5
Аманкольский сельский округ
Кутиколь
Перед зданием Кутикольского сельского клуба - щит, улица Есен Игібаев № 39
6
Аманкольский сельский округ
Аманколь
Перед зданием Аманкольского сельского клуба - щит, Тел Жаманмұрынов № 4
7
Аманкольский сельский округ
Жарма
Перед зданием коммунального государственного учреждения "Наркызылская основная школа" государственного учреждения "Иргизский районный отдел образования" – щит, улица Төлеу Манасов № 32
8
Кызылжарский сельский округ
Курылыс
Перед зданием Кызылжарской врачебной амбулатории - щит, улица Лайыка Шокпарова № 6
9
Кызылжарский сельский округ
Шенбертал
Перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Ясли-сад "Шаттык" государственного учреждения "Аппарат акима Кызылжарского сельского округа Иргизского района Актюбинской области" – щит, улица Саймаганбет Садирбаева № 15
10
Кызылжарский сельский округ
Жаныс би
Перед зданием медицинского пункта "Тепсең" – щит, улица Достық № 41
11
Кумтогайский сельский округ
Кумтогай
Перед зданием Кумтогайской врачебной амбулатории - щит, улица Утеу Кудайбергенов № 1
12
Кумтогайский сельский округ
Карасай
Перед зданием Карасайского фельдшерского амбулаторного пункта - щит, улица Дауренбек Сарин № 1
13
Кумтогайский сельский округ
Каракудык