Ырғыз аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 195 "2019-2021 жылдарға арналған Ырғыз ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 мамырдағы № 230 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 29 мамырда № 6213 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9–1, 109-1 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ырғыз аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 195 "2019-2021 жылдарға арналған Ырғыз ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-5-203 тіркелген, 2019 жылы 31 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "226 339" сандары "242 658" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімі – "202 888" сандары "219 207" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "226 884,5" сандары "243 203,4" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы – "-545,5" сандары "-545,4" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – "545,5" сандары "545,4" сандарымен ауыстырылсын;
5-тармақта:
екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге - 33 298 мың теңге;";
және мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге - 2 174 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Ырғыз аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;

О внесений изменений и дополнения в решение Иргизского районного маслихата от 4 января 2019 года № 195 "Об утверждении бюджета Иргизского сельского округа на 2019-2021 годы"
Решение Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 24 мая 2019 года № 230. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 29 мая 2019 года № 6213. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 9–1, 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Иргизский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Иргизского районного маслихата от 4 января 2019 года № 195 "Об утверждении бюджета Иргизского сельского округа на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-5-203, опубликованное 31 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "226 339" заменить цифрами "242 658";
в том числе:
поступления трансфертов – цифры "202 888" заменить цифрами "219 207";
в подпункте 2):
затраты – цифры "226 884,5" заменить цифрами "243 203,4";
в подпункте 5):
дефицит бюджета – цифры "-545,5" заменить цифрами "-545,4";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – цифры "545,5" заменить цифрами "545,4";
в пункте 5:
абзац второй изложить в следующей редакции:
"33 298 тысяч тенге -на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;";
и дополнить абзацем следующего содержания:
"2 174 тысяч тенге - на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Иргизского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;