Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 185 "2019-2021 жылдарға арналған Ырғыз аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 шілдедегі № 237 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 22 шілдеде № 6287 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9, 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 185 "2019-2021 жылдарға арналған Ырғыз аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-5-199 тіркелген, 2019 жылы 11 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер "4 276 767" сандары "4 290 718" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері "3 789 213" сандары "3 803 164" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар "4 290 238,7" сандары "4 304 189,7" сандарымен ауыстырылсын;
7- тармақта:
бірінші абзацта:
"210 962" сандары "157 676" сандарымен ауыстырылсын;
9- тармақта:
жетінші абзацта:
"33 524" сандары "35 024" сандарымен ауыстырылсын;
он екінші абзацта:
"13 095" сандары "18 250" сандарымен ауыстырылсын;
он төртінші абзацта:
"2 000" сандары "5 232" сандарымен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"жаңадан іске қосылатын білім беру нысандарына дизель отынын сатып алуға - 35 000 мың теңге;";
"мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге - 1 000 мың теңге;";
"мәдениет ұйымдарының күрделі шығындарына - 350 мың теңге;";
"спорт объектілерін дамытуға - 21 000 мың теңге;".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Ырғыз аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:

О внесений изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 185 "Об утверждении Иргизского районного бюджета на 2019-2021 годы
Решение Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 18 июля 2019 года № 237. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 22 июля 2019 года № 6287
В соответствии со статьями 9, 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Иргизский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 185 "Об утверждении Иргизского районного бюджета на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-5-199, опубликованное 11 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "4 276 767" заменить цифрами "4 290 718";
в том числе:
поступления трансфертов цифры "3 789 213" заменить цифрами "3 803 164";
в подпункте 2):
затраты цифры "4 290 238,7" заменить цифрами "4 304 189,7";
в пункте 7:
в абзаце первом:
цифры "210 962" заменить цифрами "157 676";
в пункте 9:
в абзаце седьмом:
цифры "33 524" заменить цифрами "35 024";
в абзаце двенадцатом:
цифры "13 095" заменить цифрами "18 250";
в абзаце четырнадцатом:
цифры "2 000" заменить цифрами "5 232";
и дополнить абзацами следующего содержания:
"35 000 тысяча тенге - на приобретение дизельного топлива вновь вводимых объектов образования;";
"1 000 тысяча тенге- на выплату государственной адресной социальной помощи";
"350 тысяч тенге- на капитальные расходы организаций культуры;";
"21 000 тысяча тенге- на развитие объектов спорта.".
2. Приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1, 2 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Иргизского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:

1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Ырғыз ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ырғыз аудандық
мәслихаты сессиясының төрағасы
М. Тұрымов
Ырғыз аудандық
мәслихатының хатшысы
К. Қосаяқов

1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Иргизского района.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Иргизского
районного маслихата
М. Турымов
Секретарь Иргизского
районного маслихата
К. Косаяков