2019-2021 жылдарға арналған Бадамша ауылдық округ бюджетін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтарда № 307 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Қарғалы аудандық Әділет басқармасында 2019 жылғы 8 қаңтарда № 3-6-188 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9–1 бабының 2 тармағына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған Бадамша ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер 188 795 мың теңге;
оның ішінде:
салықтық түсімдер 22 261 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 52 мың теңге;
трансферттер түсімі 166 482 мың теңге;
2) шығындар 191 009,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру 0 теңге,
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын
операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
қаржы активтер сатып алу 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) -2 214,2 теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру
(профицитін пайдалану) 2 214,2 теңге.
Ескерту. 1 тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 03.04.2019 № 337 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 31.05.2019 № 355 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 09.08.2019 № 373 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 20.11.2019 № 386 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 13.12.2019 № 393 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Ауылдық округінің бюджетінің кірісіне есептелетін болып ескерілсін:
жеке табыс салығы;
жеке тұлғалардың мүлкіне салынатың салық;
жер салығы;
көлік құралдарына салық;
мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер.
3. Қазақстан Республикасының 2018 жылғы 30 қарашадағы "2019-2020 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 8 бабына сәйкес белгіленгені мәліметке және басшылыққа алынсын:
2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап:
1)жалықының ең төмен мөлшері – 42 500 теңге;
2)жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтік төлемдері есептеу, сондай- ақ Қазақстан Республикасының заңңамасына сәйкес айыппұл санкцияларын, салықтарды және басқа да төлемдерді қолдану үшін айлық есептік көрсеткіш – 2 525 теңге;
3) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшелерін есептеу үшін ең төмен күнкөріс деңгейінің шамасы- 29 697 теңге;

Об утверждении бюджета Бадамшинского сельского округа на 2019-2021 годы
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 4 января 2019 года № 307. Зарегистрировано Управлением юстиции Каргалинского района Департамента юстиции Актюбинской области 8 января 2019 года № 3-6-188. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", и пунктом 2 статьи 9–1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008года, Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Бадамшинского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответсвенно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 188 795 тысяч тенге,
в том числе:
налоговые поступления 22 261 тысяч тенге;
неналоговые поступления 52 тысяч тенге;
поступления трансфертов 166 482 тысяч тенге;
2) затраты 191 009,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге,
в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям
с финансовыми активами 0 тенге,
приобретение финансовых активов 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета -2 214,2 тенге;
6) финансирование дефицита
(использование профицита) бюджета 2 214,2 тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 03.04.2019 № 337 (вводится в действие с 01.01.2019); от 31.05.2019 № 355 (вводится в действие с 01.01.2019); от 09.08.2019 № 373 (вводится в действие с 01.01.2019); от 20.11.2019 № 386 (вводится в действие с 01.01.2019); от 13.12.2019 № 393 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Учесть, что в доход бюджета сельского округа зачисляются:
индивидуальный подоходный налог;
налог на имущество физических лиц;
земельный налог;
налог на транспортные средства;
доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности.
3. Принять к сведению и руководству, что в соответствии со статьей 8 Закона Республики Казахстан от 30 ноября 2018 года "О республиканском бюджете на 2019-2021 годы" установлено:
с 1 января 2019 года:
1) минимальный размер заработной платы – 42 500 тенге;
2) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан - 2 525 тенге;
3) величина прожиточного минимума и для исчисления размеров базовых социальных выплат – 29 697 тенге.

4. 2019 жылға арналған ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі – 123 080 мың теңге сомасында ескерілсін.
5. 2019 жылға арналған ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 7 254 мың теңге;
әкімшілік мемлекеттік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға – 1793 мың теңге.
Ескерту. 5 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 31.05.2019 № 355 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 20.11.2019 № 386 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 13.12.2019 № 393 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
6. 2019 жылға арналған ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
14 547 мың теңге – мектепке дейінгі білім бер ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырылсын іске асыруға.
Аталған трансферттерді бөлу ауылдық округінің әкімі аппаратынын шешімі негізінде жүзеге асырылады.
Ескерту. 6 тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 03.04.2019 № 337 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 20.11.2019 № 386 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 13.12.2019 № 393 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
6-1) 2019 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
8 750 мың теңге – елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға.
750 мың теңге - мемлекеттік органның күрделі шығыстарына.
265 мың теңге – ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары.

4. Учесть в бюджете сельского округа на 2019 год субвенции, передаваемые из районного бюджета в сумме – 123 080 тысяч тенге.
5. Учесть в бюджете сельского округа на 2019 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета:
7 254 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета работников казенных предприятий.
1793 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 31.05.2019 № 355 (вводится в действие с 01.01.2019); с изменениями, внесенными решениями маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 20.11.2019 № 386 (вводится в действие с 01.01.2019); от 13.12.2019 № 393 (вводится в действие с 01.01.2019).
6. Учесть в бюджете сельского округа на 2019 год поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета:
14 547 тысяч тенге- на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования.
Распределение указанных сумм трансфертов определяется на основании решения аппарата акима сельского округа.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решениями маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 03.04.2019 № 337 (вводится в действие с 01.01.2019); от 20.11.2019 № 386 (вводится в действие с 01.01.2019); от 13.12.2019 № 393 (вводится в действие с 01.01.2019).
6-1) Учесть в бюджете сельского округа на 2019 год поступление целевых трансфертов из районного бюджета:
8 750 тысяч тенге – на благоустройство и озеленение населенных пунктов.
750 тысяч тенге – на капитальные расходы государственного органа.
265 тысяч тенге – на капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций.

Ескерту. Шешім 6-1 тармақпен толықтырылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 31.05.2019 № 355 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 09.08.2019 № 373 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 20.11.2019 № 386 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
7. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы А. Байменшина
Аудандық мәслихат хатшысы Н. Заглядова
Аудандық мәслихаттың
2019 жылғы 4 қаңтардағы
№ 307 шешіміне
1 Қосымша
2019 жылға арналған Бадамша ауылдық округ бюджеті

Сноска. Дополнено пунктом 6-1 в соответствии с решением маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 31.05.2019 № 355 (вводится в действие с 01.01.2019); с изменениями, внесенными решением маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 09.08.2019 № 373 (вводится в действие с 01.01.2019); от 20.11.2019 № 386 (вводится в действие с 01.01.2019).
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии маслихата А. Байменшина
Секретарь районного маслихата Н. Заглядова
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 4 января 2019 года № 307
Бюджет Бадамшинского сельского округа на 2019 год