Қарғалы ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 26 наурыздағы № 360 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 1 сәуірде № 6023 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 237 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы ауданы әкімдігінің 31.12.2019 № 237 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6 бабының 4 тармағы 8-1) тармақшасына және 62 бабының 6 тармағына сәйкес, Қарғалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Каргалинскому району
Постановление акимата Каргалинского района Актюбинской области от 26 марта 2019 года № 360. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 1 апреля 2019 года № 6023. Утратило силу постановлением акимата Каргалинского района Актюбинской области от 31 декабря 2019 года № 237
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Каргалинского района Актюбинской области от 31.12.2019 № 237 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 и пункта 6 статьи 62 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Каргалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қарғалы ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Қарғалы аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.

1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по Каргалинскому району, согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Каргалинский районный отдел образования" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департамент юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего постановления на официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ж. Төлегеновке жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап, туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Аудан әкімі А. Джусибалиев
Қарғалы ауданы әкімдігі
2019 жылға "26" наурыздағы № 360
қаулысымен бекітілген
Қарғалы ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
№ р/н
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Бір тәрбиеленушіге айына жұмсалатын шығындардың орташа құны (теңге)
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы ата-ана төлемақысының бір күнге мөлшері (теңге)
Балабақша
Балабақша
Балабақша
1
Қарғалыауданының Қосестек ауылы, "Балауса" бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
96
34930
350
2
Қарғалы ауданының Степной ауылы, "Ақбота" бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
43
34930
350
3
Қарғалы ауданының Бадамша ауылы, "Бадамша ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Айгөлек" бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
172
34930
350
4
Қарғалы ауданының Бадамша ауылы, "Бадамша ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Балапан" мектепке дейінгі ұйымы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
85
34930
350
5
Қарғалы ауданының Петропавл ауылы, "Желтау ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Байтерек" бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
120
34930
350
6
Қарғалы ауданының Ш. Қалдаяков ауылы, "Желтау ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Бөбек" бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
106
34930
350

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ж. Толегенова.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2019 года.
Аким района А. Джусибалиев
Утвержден
постановлением акимата
Каргалинского района
от "26" марта 2019 года № 360
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по Каргалинскому району
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников в организациях дошкольного воспитания и обучения
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц (тенге)
Размер родительской платы в организациях дошкольного воспитания и обучения в день (тенге)
Детский сад
Детский сад
Детский сад
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-детский сад "Балауса",село Косестек Каргалинского района
96
34930
350
2
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли - детский сад "Акбота", село Степное Каргалинского района,
43
34930
350
3
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли - детский сад "Айголек" государственного учреждения "Аппарат акима Бадамшинского сельского округа, село Бадамша Каргалинского района
172
34930
350
4
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дошкольная организация "Балапан" государственного учреждения "Аппарат акима Бадамшинского сельского округа", село Бадамша Каргалинского района
85
34930
350
5
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли - детский сад "Байтерек" государственного учреждения "Аппарат акима Желтауского сельского округа", село Петропавловка Каргалинского района
120
34930
350
6
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли - детский сад "Бобек" государственного учреждения "Аппарат акима Желтауского сельского округа", село Ш. Калдаякова Каргалинского района
106
34930
350