Өтек ауылдық округінің Өтек ауылы аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Қобда ауданы Өтек ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 3 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 23 желтоқсанда № 6578 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда ауданы Өтек ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 8 маусымдағы № 12 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда ауданы Өтек ауылдық округі әкімінің 08.06.2021 № 12 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігінің ветеринарлық бақылау және қадағалау Комитетінің Қобда аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторының 2019 жылғы 28 қарашадағы № 2-10-3/283 ұсынысы негізінде, Өтек ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ірі мүйізді қара малының арасында бруцеллез ауруының анықталуына байланысты, Өтек ауылдық округінің Өтек ауылы аумағында шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Өтек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада көрсетілген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін, Қобда ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме жүктеймін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
А. Есибеков

Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Отек Отекского сельского округа
Решение акима Отекского сельского округа Кобдинского района Актюбинской области от 23 декабря 2019 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 23 декабря 2019 года № 6578. Утратило силу решением акима Отекского сельского округа Кобдинского района Актюбинской области от 8 июня 2021 года № 12
Сноска. Утратило силу решением акима Отекского сельского округа Кобдинского района Актюбинской области от 08.06.2021 № 12 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Кобдинской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 28 ноября 2019 года № 2-10-3\283, аким Отекского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории села Отек Отекского сельского округа, в связи с выявлением болезни бруцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Отекского сельского округа" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Кобдинского района, после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
А. Есибеков