2019-2021 жылдарға арналған Мәртөк ауылдық округ бюджетін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 223 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Мәртөк аудандық Әділет басқармасында 2019 жылғы 8 қаңтарда № 3-8-211 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына сәйкес, Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған Мәртөк ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 413 178 мың теңге,
оның ішінде:
салықтық түсімдер – 60 380 мың теңге;
трансферттер түсімі – 348 798 мың теңге;
2) шығындар – 416 057,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге,
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге,
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 879,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 879,3 мың теңге.
Ескерту. 1 тармаққа өзгерістер енгізілді – Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 01.04.2019 № 256 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 30.05.2019 № 275 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 06.08.2019 № 290 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 18.11.2019 № 323 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 12.12.2019 № 332 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Ауылдық округ бюджетінің кірісіне есептелетін болып ескерілсін:
жеке табыс салығы;
жеке тұлғалардың мүлкіне салынатын салық;
жер салығы;
көлік құралдарына салық.
3. Қазақстан Республикасының 2018 жылдың 30 қарашадағы "2019-2021 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 8 бабына сәйкес белгіленгені мәліметке және басшылыққа алынсын:
2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап:
1) жалақының ең төмен мөлшері – 42 500 теңге;
2) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтік төлемдерді есептеу, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес айыппұл санкцияларын, салықтарды және басқа да төлемдерді қолдану үшін айлық есептік көрсеткіш – 2 525 теңге;

Об утверждении бюджета Мартукского сельского округа на 2019-2021 годы
Решение Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 4 января 2019 года № 223. Зарегистрировано Управлением юстиции Мартукского района Департамента юстиции Актюбинской области 8 января 2019 года № 3-8-211. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Мартукского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 413 178 тысяч тенге,
в том числе:
налоговые поступления – 60 380 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 348 798 тысяч тенге;
2) затраты – 416 057,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге,
в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге,
в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 879,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 879,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 01.04.2019 № 256 (вводится в действие с 01.01.2019); от 30.05.2019 № 275 (вводится в действие с 01.01.2019); от 06.08.2019 № 290 (вводится в действие с 01.01.2019); от 18.11.2019 № 323 (вводится в действие с 01.01.2019); от 12.12.2019 № 332 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Учесть, что в доход бюджета сельского округа зачисляются:
индивидуальный подоходный налог;
налог на имущество физических лиц;
земельный налог;
налог на транспортные средства.
3. Принять к сведению и руководству, что в соответствии со статьей 8 Закона Республики Казахстан от 30 ноября 2018 года "О республиканском бюджете на 2019-2021 годы" установлено:
с 1 января 2019 года:
1) минимальный размер заработной платы – 42 500 тенге;
2) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан – 2 525 тенге;

3) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерлерін есептеу үшін ең төмен күнкөріс деңгейінің шамасы – 29 698 теңге.
4. 2019 жылға арналған ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі – 110 798 мың теңге сомасында ескерілсін.
5. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәртөк аудандық
мәслихатының сессия төрайымы
Н. Хусаинова
Мәртөк аудандық
мәслихат хатшысы
Ә. Әлмұхамбетов
Мәртөк аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 223 шешіміне
1 қосымша
2019 жылға арналған Мәртөк ауылдық округ бюджеті

3) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат – 29 698 тенге.
4. Учесть в бюджете сельского округа на 2019 год субвенции, передаваемые из районного бюджета в сумме – 110 798 тысяч тенге.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Мартукского
районного маслихата
Н. Хусаинова
Секретарь Мартукского
районного маслихата
А. Альмухамбетов
Приложение 1 к решению Мартукского районного маслихата от 4 января 2019 года № 223
Бюджет Мартукского сельского округа на 2019 год