Мәртөк ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 31 қазандағы № 386 "Мәртөк ауданы аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындарды белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 8 қаңтардағы № 5 қаулысы. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Мәртөк аудандық Әділет басқармасында 2019 жылғы 15 қаңтарда № 3-8-214 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңының 8, 27 баптарына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушысының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) сәйкес, Мәртөк ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мәртөк ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 31 қазандағы № 386 "Мәртөк ауданы аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындарды белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 5696 нөмерімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2017 жылдың 30 қарашасында жарияланған) қаулыға мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Мәртөк ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Мәртөк аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркетуді;
2) осы қаулыны мерзімді баспа басылымында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ж. Баирханов
Мәртөк ауданы әкiмдігiнiң 2019 жылғы 8 қаңтардағы № 5 қаулысына қосымша
Мәртөк ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 31 қазандағы № 386 қаулысына қосымша
Мәртөк ауданы аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындар
Елді мекен атауы
Сауда орны
Аққұдық ауылдық округі
1.
Вознесеновка ауылы
Есет - батыр көшесі № 25 үйінің алдында
Есет - батыр көшесі № 18/2 үйінің алдында
Шахтинская көшесі №14 үйінің алдында
Бейбітшілік көшесі № 15/2 үйінің алдында
Тәуелсіздікке 20 жыл көшесі № 13 үйінің алдында

О внесении изменений в постановление акимата Мартукского района Актюбинской области от 31 октября 2017 года № 386 "Об определении мест для осуществления выездной торговли на территории Мартукского района"
Постановление акимата Мартукского района Актюбинской области от 8 января 2019 года № 5. Зарегистрировано Управлением юстиции Мартукского района Департамента юстиции Актюбинской области 15 января 2019 года № 3-8-214
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", согласно статей 8, 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", приказом исполняющего обязанности министра Национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11148), акимат Мартукского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Мартукского района от 31 октября 2017 года № 386 "Об определении мест для осуществления выездной торговли на территории Мартукского района" (зарегистрированное в государственном Реестре нормативных правовых актов за № 5696, опубликованного 30 ноября 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Мартукского района" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Управлении юстиции Мартукского района;
2) направление настоящего постановления на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Ж. Баирханов
Приложение к постановлению акимата Мартукского района от 8 января 2019 года № 5
Приложение к постановлению акимата Мартукского района от 31 октября 2018 года № 386
Места для осуществления выездной торговли на территории Мартукского района
Наименование населенного пункта
Места торговли
Аккудыкский сельский округ
1.
село Вознесеновка
Перед домом № 25 по улице Есет батыр
Перед домом № 18/2 по улице Есет батыр
Перед домом № 14 по улице Шахтинская
Перед домом № 15/2 по улице Бейбитшилик
Перед домом № 13 по улице 20 лет Независимости

Украинская көшесі № 8/1 үйінің алдында
Бауыржан Момышұлы көшесі № 3 үйінің алдында
Д.Қонаев көшесі № 3 үйінің алдында
2.
Достық ауылы
Бауыржан Момышұлы көшесі № 8 үйінің алдында
Бауыржан Момышұлы көшесі № 21 үйінің алдында
Бауыжан Момышұлы көшесі № 31 үйінің алдында
Бауыржан Момышұлы көшесі № 48 үйінің алдында
Сәкен Сейфуллин көшесі № 13 үйінің алдында
Қобланды Батыр көшесі № 15 үйінің алдында
Мұстафа Шоқай көшесі № 4/2 үйінің алдында
3.
Первомайка ауылы
Исатай Тайманов көшесі № 4 үйінің алдында
Исатай Тайманов көшесі № 13 үйінің алдында
Исатай Тайманов көшесі № 37 үйінің алдында
4.
Жаңажол ауылы
Ыбырай Алтынсарин көшесі № 38 үйінің алдында
Ыбырай Алтынсарин көшесі № 9 үйінің алдында
Ыбырай Алтынсарин көшесі № 18 үйінің алдында
5.
Қарабұлақ ауылы
Желтоқсан көшесі № 2 үйінің алдында
Желтоқсан көшесі № 20 үйінің алдында
Байнассай ауылдық округі
6.
Ақмоласай ауылы
Әлия Молдағұлова көшесі № 24 үйінің алдында
7.
Байнассай ауылы
Орталық бұрылыс көшесі № 1 үйінің алдында
8.
13 жыл Қазақстан ауылы
Достық көшесі № 6/1 үйінің алдында
Байторысай ауылдық округі
9.
Байторысай ауылы
Марат Оспанов көшесі № 7 үйінің алдында
10.
Полтавка ауылы
Жастар көшесі № 27 үйінің алдында
11.
Покровка ауылы
Жеңіс көшесі № 8 үйінің алдында
12.
Дмитриевка ауылы
Достық көшесі № 24 үйінің алдында
Жайсан ауылдық округі
13.
Жайсаң ауылы
Болашақ көшесі № 31 "в" үйінің алдында
Қамбар Медетов көшесі № 34А үйінің жанында (Сағынбай Есенғалиев көшесі жағынан)
Халықаралық маңызы бар "Ақтөбе-Мәртөк- РФ шекарасы (Орынбор)" автомобиль жолының 98 километрінде (оң жағынан), бөлінген жолағының артында
14.
Жаңатаң ауылы
Шаруа көшесіндегі № 8 үйінің алдында
15.
Көкпекті ауылы
Школьная көшесіндегі № 8 үйінің алдында
Қаратоғай ауылдық округі
16.
Қаратоғай ауылы
Бейбітшілік көшесі № 23 үйінің алдында
Келешек көшесі № 28 үйінің алдында
Қарашай ауылдық округі
17.
Қаратаусай ауылы
Александр Довыдович Квиндт көшесі № 20 үйінің алдында
18.
Аққайың ауылы
Қамаш Балғазинұлы Балғазин көшесі № 46 үйінің алдында
Құрмансай ауылдық округі
19.
Құрмансай ауылы
Ы.Алтынсарин көшесі № 6 үйінің алдында
20.
Егізата ауылы
Әлия Молдағұлова көшесі № 26 үйінің алдында
21.
Шанды ауылы
Есет батыр көшесі № 14 үйінің алдында
22.
Торайғыр ауылы
Сәңкібай Батыр көшесі № 8 үйінің алдында
Қызылжар ауылдық округі
23.
Қызылжар ауылы
Есет Батыр көшесі № 44 үйінің алдында
24.
Бөрте ауылы
Абай көшесі № 22 "А" үйінің алдында
25.
Шевченко ауылы
10-жылдық Астана көшесі № 28 үйінің алдында
Мәртөк ауылдық округі
26.
Қазан ауылы
Орталық көшесі № 51 "А" үйінің алдында
27.
Құмсай ауылы
Зауыт көшесі № 3 үйінің алдында
28.
Мәртөк ауылы
Коммуналдық сөре, Ә.Молдағұлова көшесі 2 "Д"
Родников ауылдық округі
29.
Родников ауылы
Гагарин көшесі № 12 үйінің алдында
Дінмұхамед Қонаев пен Бейбітшілік көшелерінің қиылысында орналасқан алаңда
Сарыжар ауылдық округі
30.
Сарыжар ауылы
Әйтеке би көшесі № 32 үйінің алдында
Иманов көшесі № 59 үйінің алдында
Иманов көшесі № 61 үйінің алдында
Тәңірберген ауылдық округі
31.
Саржансай ауылы
Достық көшесі № 33 үйінің алдында
32.
Кеңсахара ауылы
Ардагерлер көшесі № 15 "А" үйінің алдында
Хазірет ауылдық округі
33.
Хазірет ауылы
Ленин көшесі № 30 үйінің алдында
34.
Жездібай ауылы
Жангелдин көшесі № 14 үйінің алдында

Перед домом № 8/1 по улице Украинская
Перед домом № 3 по улице Бауыржан Момышулы
Перед домом № 3 по улице Д.Конаева
2.
село Достык
Перед домом № 8 по улице Бауыржан Момышулы
Перед домом № 21 по улице Бауыржан Момышулы
Перед домом № 31 по улице Бауыржан Момышулы
Перед домом № 48 по улице Бауыржан Момышулы
Перед домом № 13 по улице Сакен Сейфуллин
Перед домом № 15 по улице Кобланды Батыр
Перед домом № 4/2 по улице Мустафа Шокай
3.
село Первомайка
Перед домом № 4 по улице Исатай Тайманов
Перед домом № 13 по улице Исатай Тайманов
Перед домом № 37 по улице Исатай Тайманов
4.
село Жанажол
Перед домом № 38 по улице Ыбырай Алтынсарин
Перед домом № 9 по улице Ыбырай Алтынсарин
Перед домом № 18 по улице Ыбырай Алтынсарин
5.
село Карабулак
Перед домом № 2 по улице Желтоқсан
Перед домом № 20 по улице Желтоқсан
Байнассайский сельский округ
6.
село Акмоласай
Перед домом № 24 по улице Алия Молдагулова
7.
село Байнассай
Перед домом № 1 по переулок Орталық
8.
село 13 лет Казахстана
Перед домом № 6/1 по улице Достык
Байторысайский сельский округ
9.
село Байторысай
Перед домом № 7 по улице Марат Оспанов
10.
село Полтавка
Перед домом № 27 по улице Жастар
11.
село Покровка
Перед домом № 8 по улице Женис
12.
село Дмитриевка
Перед домом № 24 по улице Достык
Жайсанский сельский округ
13.
село Жайсан
Перед домом № 31 "в" по улице Болашак
Рядом с домом № 34А по улице Камбар Медетов (со стороны улицы Сагинбай Есенгалиев)
За полосой отвода, на 98 километре (с правой стороны) автомобильной дороги международного значения "Актобе-Мартук-граница РФ (Оренбург)"
14.
село Жанатан
Перед домом № 8 по улице Шаруа
15.
село Кокпекти
Перед домом № 8 по улице Школьная
Каратогайский сельский округ
16.
село Каратогай
Перед домом № 23 по улице Бейбитшилик
Перед домом № 28 по улице Келешек
Карачаевский сельский округ
17.
село Каратаусай
Перед домом № 20 по улице Алесандр Довыдович Квиндт
18.
село Аккайын
Перед домом № 46 по улице Камаш Балгазинович Балгазин
Курмансайский сельский округ
19.
село Курмансай
Перед домом № 6 по улице Ы.Алтынсарина
20.
село Егизата
Перед домом № 26 по улице Алии Молдагуловой
21.
село Шанды
Перед домом № 14 по улице Есет батыра
22.
село Торайгыр
Перед домом № 8 по улице Санкибай батыра
Кызылжарский сельский округ
23.
село Кызылжар
Перед домом № 44 по улице Есет батыра
24.
село Борте
Перед домом № 22 "А" по улице Абая
25.
село Шевченко
Перед домом № 28 по улице 10 - жылдык Астана
Мартукский сельский округ
26.
село Казан
Перед домом № 51 "А" по улице Орталык
27.
село Кумсай
Перед домом № 3 по улице Зауыт
28.
село Мартук
Коммунальный прилавок, по улице А.Молдагуловой № 2 "Д"
Родниковский сельский округ
29.
село Родниковка
Перед домом № 12 по улице Гагарин
На площади, расположенной на пересечении улиц Динмухамеда Конаева и Бейбитшилик
Сарыжарский сельский округ
30.
село Сарыжар
Перед домом № 32 по улице Айтеке би
Перед домом № 59 по улице Иманов
Перед домом № 61 по улице Иманов
Танирбергенский сельский округ
31.
село Саржансай
Перед домом № 33 по улице Достык
32.
село Кенсахара
Перед домом № 15 "А" по улице Ардагерлер
Хазретовский сельский округ
33.
село Хазрет
Перед домом № 30 по улице Ленина
34.
село Жездибай
Перед домом № 14 по улице Жангельдина