Мәртөк ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 29 наурыздағы № 112 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 сәуірде № 6060 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 9 наурыздағы № 42 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы әкімдігінің 09.03.2021 № 42 қаулысымен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6 бабы 4 тармағының 8-1) тармақшасына және 62 бабының 6 тармағына сәйкес, Мәртөк ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по Мартукскому району
Постановление акимата Мартукского района Актюбинской области от 29 марта 2019 года № 112. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 4 апреля 2019 года № 6060. Утратило силу постановлением акимата Мартукского района Актюбинской области от 9 марта 2021 года № 42
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мартукского района Актюбинской области от 09.03.2021 № 42 (вводится в действие с 01.01.2021).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 и пункта 6 статьи 62 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Мартукского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Мәртөк ауданы бойынша мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Мәртөк аудандық білім, денешынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде ресми жариялауға жіберуді;

1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по Мартукскому району согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Мартукский районный отдел образования, физической культуры и спорта" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего постановления на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде;

3) осы қаулыны Мәртөк ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары И. Еспағанбетовке жүктелсiн.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ж. Баирханов
Мәртөк ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 29 наурыздағы № 112 қаулысына қосымша
Мәртөк ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Бір тәрбиеленушіге айына жұмсалатын шығындардың орташа құны (теңге)
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарындағы ата-ана төлемақысының бір күнге мөлшері (теңге)
Балабақша
Балабақша
Балабақша
1
Мәртөк ауылы
"Мәртөк ауданының Мәртөк ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "№1 "Тополек" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Мартукского района.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Еспаганбетова И.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Ж. Баирханов
Приложение к постановлению акимата Мартукского района от 29 марта 2019 года № 112
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по Мартукскому району
Наименование организаци дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц (тенге)
Размер родительской платы в организациях дошкольного воспитания и обучения в день (тенге)
Детский сад
Детский сад
Детский сад
1
село Мартук
Государственное коммунальное казенное предприятия "Ясли-сад №1 "Тополек" государственного учреждения "Аппарат акима Мартукского сельского округа Мартукского района"

147
28 662
300
"Мәртөк ауданының Мәртөк ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "№2 "Айгөлек" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
80
27 695
300
"Мәртөк ауданының Мәртөк ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "№3 "Айналайын" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
25
65 423
300
"Мәртөк ауданының Мәртөк ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "№6 "Қарлығаш" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
80
27 681
300
"Дастан 2016" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі "Нұрсәт" жеке балабақшасы
200
27 236
300
2
Қызылжар ауылы
"Мәртөк аудандық білім, денешынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№4 "Балдырған" бөбек-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
40
27 236
250
3
Саржансай ауылы
"Мәртөк аудандық білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№5 "Балбөбек" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
70
31 509
250
4
Родниковка ауылы
"Мәртөк аудандық білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№7 "Таңшолпан" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
55
42 833
250
"Аслан – Али" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі "Хадиша" жеке балабақшасы
40
27 236
250
5
Қаратаусай ауылы
"Мәртөк аудандық білім, денешынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№8 "Болашақ" бөбек-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
40
27 236
250
6
Жайсаң ауылы
"Мәртөк ауданының Жайсаң ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "№9 "Шапағат" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
100
28 720
300
Жеке кәсіпкер "Каденова Нургуль Уалиевна" "Мансұр" жеке балабақшасы
40
27 236
300
7
Қаратоғай ауылы
"Мәртөк аудандық білім, денешынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№10 "Еркемай" бөбек-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
50
27 236
250
8
Хазірет ауылы
"Мәртөк аудандық білім, денешынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№11 "Балауса" бөбек-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
40
28 507
250
9
Сарыжар ауылы
"Мәртөк ауданының Сарыжар ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "№12 "Бәйтерек" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
100
19 354
300
"НұрАй бөбек" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі "НұрАйБөбек" жеке балабақшасы

147
28 662
300
Государственное коммунальное казенное предприятия "Ясли-сад №2 "Айголек" государственного учреждения "Аппарат акима Мартукского сельского округа Мартукского района"
80
27 695
300
Государственное коммунальное казенное предприятия "Ясли-сад №3 "Айналайын" государственного учреждения "Аппарат акима Мартукского сельского округа Мартукского района"
25
65 423
300
Государственное коммунальное казенное предприятия "Ясли-сад №6 "Карлыгаш" государственного учреждения "Аппарат акима Мартукского сельского округа Мартукского района"
80
27 681
300
Товарищество с ограниченной ответственностью "Дастан 2016" Частный детский сад "Нұрсәт"
200
27 236
300
2
село Кызылжар
Государственное коммунальное казенное предприятия "Ясли-сад №4 "Балдырган" государственного учреждения "Мартукского районного отдела образования, физической культуры и спорта"
40
27 236
250
3
село Саржансай
Государственное коммунальное казенное предприятия "Ясли-сад №5 "Балбобек" государственного учреждения "Мартукского районного отдела образования, физической культуры и спорта"
70
31 509
250
4
село Родниковка
Государственное коммунальное казенное предприятия "Ясли-сад №7 "Таншолпан" государственного учреждения "Мартукского районного отдела образования, физической культуры и спорта"
55
42 833
250
Товарищество с ограниченной ответственностью "Аслан-Али" Частный детский сад "Хадиша"
40
27 236
250
5
село Каратаусай
Государственное коммунальное казенное предприятия "Ясли-сад №8 "Болашак" государственного учреждения "Мартукского районного отдела образования, физической культуры и спорта"
40
27 236
250
6
село Жайсан
Государственное коммунальное казенное предприятия "Ясли-сад №9 "Шапагат" государственного учреждения "Аппарат акима Жайсанского сельского округа Мартукского района"
100
28 720
300
Индивидуальный предприниматель "Каденова Нургуль Уалиевна" Частный детский сад "Мансұр"
40
27 236
300
7
село Каратогай
Государственное коммунальное казенное предприятия "Ясли-сад №10 "Еркемай" государственного учреждения "Мартукского районного отдела образования, физической культуры и спорта"
50
27 236
250
8
село Хазрет
Государственное коммунальное казенное предприятия "Ясли-сад №11"Балауса" государственного учреждения "Мартукского районного отдела образования, физической культуры и спорта"
40
28 507
250
9
село Сарыжар
Государственное коммунальное казенное предприятия "Ясли-сад №12 "Бәйтерек" государственного учреждения "Аппарат акима Сарыжарского сельского округа Мартукского района"
100
19 354
300
Товарищество с ограниченной ответственностью "Нұр-Ай бөбек" Частный детский сад "НұрАйБөбек"