Мәртөк аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 206 "2019-2021 жылдарға арналған Мәртөк аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 341 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 желтоқсанда № 6625 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына және 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәртөк аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 206 "2019-2021 жылдарға арналған Мәртөк аудандық бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-8-208 тіркелген, 2018 жылғы 27 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "7 149 510,8" сандары "7 142 146,8" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
салықтық түсімдер – "625 156" сандары "625 656" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер – "3 086,3" сандары "2 586,3" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі – "6 502 268,5" сандары "6 494 904,5" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "7 227 924,9" сандары "7 220 560,9" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақта:
алтыншы абзацта:
"68 371" сандары "61 571" сандарымен ауыстырылсын;
он бірінші абзацта:
"27 270" сандары "24 920" сандарымен ауыстырылсын;
9 тармақта:
он бірінші абзацта:
"6 451" сандары "11 651" сандарымен ауыстырылсын;
он екінші абзацта:
"80 138" сандары "79 715" сандарымен ауыстырылсын;
жиырмасыншы абзацта:
"106 291" сандары "105 651" сандарымен ауыстырылсын;
жиырма бірінші абзацта:
"11 041" сандары "8 690" сандарымен ауыстырылсын.

О внесении изменений в решение Мартукского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 206 "Об утверждении Мартукского районного бюджета на 2019-2021 годы"
Решение Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 25 декабря 2019 года № 341. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 27 декабря 2019 года № 6625. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 и статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мартукского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 206 "Об утверждении Мартукского районного бюджета на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-8-208, опубликованное 27 декабря 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "7 149 510,8" заменить цифрами "7 142 146,8", в том числе:
налоговые поступления – цифры "625 156" заменить цифрами "625 656";
неналоговые поступления – цифры "3 086,3" заменить цифрами "2 586,3";
поступления трансфертов – цифры "6 502 268,5" заменить цифрами "6 494 904,5";
в подпункте 2):
затраты – цифры "7 227 924,9" заменить цифрами "7 220 560,9";
в пункте 7:
в абзаце шестом:
цифры "68 371" заменить цифрами "61 571";
в абзаце одиннадцатом:
цифры "27 270" заменить цифрами "24 920";
в пункте 9:
в абзаце одиннадцатом:
цифры "6 451" заменить цифрами "11 651";
в абзаце двенадцатом:
цифры "80 138" заменить цифрами "79 715";
в абзаце двадцатом:
цифры "106 291" заменить цифрами "105 651";
в абзаце двадцать первом:
цифры "11 041" заменить цифрами "8 690".

2. Көрсетілген шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Мәртөк аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәртөк аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
Р. Джамалова
Мәртөк аудандық
мәслихатының хатшысы
А. Альмухамбетов
Мәртөк аудандық мәслихаты 2019 жылғы 25 желтоқсаны
№ 341 шешіміне 1 қосымша
Мәртөк аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 206 шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған Мәртөк аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
Кірістер

2. Приложения 1 и 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Мартукского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Мартукского
районного маслихата
Р. Джамалова
Секретарь Мартукского
районного маслихата
А. Альмухамбетов
Приложение к решению Мартукский районный маслихат от 25 декабря 2019 года № 341
Приложение 1 к решению Мартукского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 206
Мартукский районный бюджет на 2019 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
Доходы

7 042
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 987
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
55
9
Басқалар
585 608
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
11 093
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
11 093
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
56 963
012
Ауданың (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
103
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
52 354
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 506
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
128 974
061
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
128 974
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
275 923
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
275 923
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
112 655
041
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
671
077
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
111 984
14
Борышқа қызмет көрсету
47
1
Борышқа қызмет көрсету
47
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
47
013
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
47
15
Трансферттер
368 198,3
1
Трансферттер
368 198,3
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
368 198,3
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
54,3
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер

7 042
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
6 987
004
Капитальные расходы государственного органа
55
9
Прочие
585 608
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
11 093
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
11 093
452
Отдел финансов района (города областного значения)
56 963
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
103
026
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий"
52 354
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
4 506
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
128 974
061
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
128 974
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
275 923
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі"
275 923
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
112 655
041
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
671
077
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
111 984
14
Обслуживание долга
47
1
Обслуживание долга
47
452
Отдел финансов района (города областного значения)
47
013
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
47
15
Трансферты
368 198,3
1
Трансферты
368 198,3
452
Отдел финансов района (города областного значения)
368 198,3
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
54,3
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства