Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 312 "2019–2021 жылдарға арналған Кеңқияқ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2019 жылғы 8 сәуірдегі № 341 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 12 сәуірде № 6098 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Кодексінің 9–1 бабының 2 тармағына, 109-1 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 2–7 тармағына сәйкес Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 312 "2019 – 2021 жылдарға арналған Кеңқияқ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-10-241 тіркелген, 2019 жылғы 21 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер – "145 518" сандары "151 119" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері – "108 111" сандары "113 712" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар – "145 518" сандары "152 750,2" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
бюджет тапшылығы – "0" саны "-1 631,2" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
бюджет тапшылығын қаржыландыру – "0" саны "1 631,2" сандарымен ауыстырылсын;
5 тармақта:
екінші абзацта:
"5 851" сандары "8 140" сандарымен ауыстырылсын;
6 тармақта:
екінші абзацта:
"58 062" сандары "61 374" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімдегі 1–қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Темір аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесіне заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялауға жіберуді;

О внесении изменений в решение районного маслихата от 4 января 2019 года № 312 "Об утверждении бюджета Кенкиякского сельского округа на 2019–2021 годы"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 8 апреля 2019 года № 341. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 12 апреля 2019 года № 6098. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9–1, пунктом 4 статьи 109-1 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2–7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 4 января 2019 года № 312 "Об утверждении бюджета Кенкиякского сельского округа на 2019 – 2021 годы" (зарегистрированное в реестре в государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-10-241, опубликованное 21 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "145 518" заменить цифрами "151 119";
поступления трансфертов – цифры "108 111" заменить цифрами "113 712";
в подпункте 2):
расходы – цифры "145 518" заменить цифрами "152 750,2";
в подпункте 4):
дефицит бюджета – цифру "0" заменить цифрами "- 1 631,2";
в подпункте 5):
финансирование дефицита бюджета – цифру "0" заменить цифрами "1 631,2";
в пункте 5:
во втором абзаце:
цифры "5 851" заменить цифрами "8 140";
в пункте 6:
во втором абзаце:
цифры "58 062" заменить цифрами "61 374".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Темирского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на офицальное опубликование в эталонном котрольном банке нормативных правовых актов Руспублики Казахстан;