Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 312 "2019–2021 жылдарға арналған Кеңқияқ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2019 жылғы 2 тамыздағы № 375 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 7 тамызда № 6333 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9–1 бабының 2 тармағына, 109-1 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 2–7 тармағына сәйкес, Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 312 "2019 – 2021 жылдарға арналған Кеңқияқ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3-10-241 тіркелген, 2019 жылғы 21 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер – "159 615" сандары "173 115" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері – "122 208" сандары "135 708" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар – "161 246,2" сандары "174 746,2" сандарымен ауыстырылсын;
5 тармақта:
екінші абзацта:
"15 506" сандары "25 506" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақта:
"1 275" санадары "4 775" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Темір аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесіне заңнамада белгіленген тәртіппен:

О внесении изменений в решение районного маслихата от 4 января 2019 года № 312 "Об утверждении бюджета Кенкиякского сельского округа на 2019–2021 годы"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 2 августа 2019 года № 375. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 7 августа 2019 года № 6333. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9–1, пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 2–7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 4 января 2019 года № 312 "Об утверждении бюджета Кенкиякского сельского округа на 2019 – 2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-10-241, опубликованное 21 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "159 615" заменить цифрами "173 115";
поступления трансфертов – цифры "122 208" заменить цифрами "135 708";
в подпункте 2):
расходы – цифры "161 246,2" заменить цифрами "174 746,2";
в пункте 5:
во втором абзаце:
цифры "15 506" заменить цифрами "25 506";
в пункте 7:
цифры "1 275" заменить цифрами "4 775".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Темирского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:

1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне электрондық түрде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Темір аудандық мәслихатының интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Темір аудандық мәслихатының сессия төрағасы С. Молдақұлов
Темір аудандық мәслихатының хатшысы Б. Ізбасов
Аудандық мәслихаттың
2019 жылғы 2 тамыздағы
№ 375 шешіміне қосымша
Аудандық мәслихаттың
2019 жылғы 4 қаңтардағы
№ 312 шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған Кеңкияқ ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы (мың теңге)
I. Кірістер

1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде;
3) размещение настоящего решение на интернет – ресурсе Темирского районного маслихата.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии районного маслихата С. Молдакулов
Секретарь районного маслихата Б. Избасов
Приложение к решению
районного маслихата
от 2 августа 2019 года № 375
Приложение 1 к решению
районного маслихата
от 4 января 2019 года № 312
Бюджет Кенкиякского сельского округа на 2019 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
I. Доходы