Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 303 "2019-2021 жылдарға арналған Темір аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2019 жылғы 3 желтоқсандағы № 398 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 5 желтоқсанда № 6519 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Темір аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 303 "2019-2021 жылдарға арналған Темір аудандық бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-10-233 тіркелген, 2019 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер – "7 128 407" сандары "7 041 566" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық түсімдер – "2 533 953" сандары "2 808 263" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер – "358 103" сандары "93 244" сандарымен ауыстырылсын;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – "28 100" сандары "18 649" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері – "4 208 251" сандары "4 121 410" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар – "7 146 877,7" сандары "7 060 038,7" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
таза бюджеттік кредиттеу – "67 386" сандары "67 384" сандарымен ауыстырылсын;
бюджеттік кредиттер – "90 914" сандары "90 912" сандарымен ауыстырылсын;
6 тармақта:
екінші абзацта:
"190 500" сандары "202 000" сандарымен ауыстырылсын;
жетінші абзацта:
"670 502" сандары "683 327" сандарымен ауыстырылсын;
сегізінші абзацта:
"33 251" сандары "38 146" сандарымен ауыстырылсын;
оныншы абзацта:
"500 000" сандары "495 496" сандарымен ауыстырылсын;
он екінші абзацта:
"88 164" сандары "84 480" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақта:
екінші абзацта:
"236 784" сандары "167 521" сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзацта:
"111 492" сандары "102 538" сандарымен ауыстырылсын;
9 тармақта:
екінші абзацта:
"156 308" сандары "146 308" сандарымен ауыстырылсын;
бесінші абзацта:
"2 500" сандары "1 960" сандарымен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацта:
"9 600" сандары "9 465" сандарымен ауыстырылсын;
он төртінші абзацта:
"24 008" сандары "25 315" сандарымен ауыстырылсын;
он бесінші абзацта:

О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 303 "Об утверждении Темирского районного бюджета на 2019-2021 годы"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 3 декабря 2019 года № 398. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 5 декабря 2019 года № 6519. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 9, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темирского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 303 "Об утверждении Темирского районного бюджета на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-10-233, опубликованное 9 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "7 128 407" заменить цифрами "7 041 566";
налоговые поступления – цифры "2 533 953" заменить цифрами
"2 808 263";
неналоговые поступления – цифры "358 103" заменить цифрами
"93 244";
поступления от продажи основного капитала – цифры "28 100" заменить цифрами "18 649";
поступления трансфертов – цифры "4 208 251" заменить цифрами
"4 121 410";
в подпункте 2):
затраты – цифры "7 146 877,7" заменить цифрами "7 060 038,7";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование – цифры "67 386" заменить цифрами "67 384";
бюджетные кредиты – цифры "90 914" заменить цифрами "90 912";
в пункте 6:
во втором абзаце:
цифры "190 500" заменить цифрами "202 000";
в седьмом абзаце:
цифры "670 502" заменить цифрами "683 327";
в восьмом абзаце:
цифры "33 251" заменить цифрами "38 146";
в десятом абзаце:
цифры "500 000" заменить цифрами "495 496";
в двенадцатом абзаце:
цифры "88 164" заменить цифрами "84 480";
в пункте 7:
во втором абзаце:
цифры "236 784" заменить цифрами "167 521";
в третьем абзаце:
цифры "111 492" заменить цифрами "102 538";
в пункте 9:
во втором абзаце:
цифры "156 308" заменить цифрами "146 308";
в пятом абзаце:
цифры "2 500" заменить цифрами "1 960";
в девятом абзаце:
цифры "9 600" заменить цифрами "9 465";
в четырнадцатом абзаце:
цифры "24 008" заменить цифрами "25 315";
в пятнадцатом абзаце:

"4 050" сандары "3 115" сандарымен ауыстырылсын;
он тоғызыншы абзацта:
"58 575" сандары "60 075" сандарымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
ауданның коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыруға – 4000 мың теңге;
10 тармақта:
екінші абзацта:
"54 326" сандары "52 863" сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзацта:
"56 696" сандары "54 126" сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзацта:
"12 844" сандары "11 394" сандарымен ауыстырылсын;
бесінші абзацта:
"25 000" сандары "12 000" сандарымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацта:
"6 370" сандары "0" санымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімдегі 1-қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Темір аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Темір аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
Т. Оспанов
Темір аудандық мәслихат
хатшысының уақытша өкілеттігін атқарушы
А. Нұржанов
Аудандық мәслихаттың
2019 жылғы 3 желтоқсандағы
№ 398 шешіміне қосымша
Аудандық мәслихаттың
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 303 шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған Темір аудандық бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кішi сыныбы
Атауы
Сомасы (мың теңге)
I. Кірістер

цифры "4 050" заменить цифрами "3 115";
в девятнадцатом абзаце:
цифры "58 575" заменить цифрами "60 075";
дополнить абзацем следующего содержания:
на организацию эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности района – 4000 тысяч тенге;
в пункте 10:
во втором абзаце:
цифры "54 326" заменить цифрами "52 863";
в третьем абзаце:
цифры "56 696" заменить цифрами "54 126";
в четвертом абзаце:
цифры "12 844" заменить цифрами "11 394";
в пятом абзаце:
цифры "25 000" заменить цифрами "12 000";
в шестом абзаце:
цифры "6 370" заменить цифрой "0".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Темирского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии секретаря Темирского районного маслихата Т. Оспанов
Временно исполняющий полномочия Темирского районного маслихата А. Нуржанов
Приложение
к решению районного маслихата
от 3 декабря 2019 года № 398
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 24 декабря 2018 года № 303
Темирский районный бюджет на 2019 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
I. Доходы