Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 312 "2019-2021 жылдарға арналған Кеңқияқ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 желтоқсандағы № 404 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 23 желтоқсанда № 6582 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9–1, 109-1 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 312 "2019-2021 жылдарға арналған Кеңқияқ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-10-241 тіркелген, 2019 жылғы 21 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер – "173 115" сандары "159700" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық түсімдері – "37 387" сандары "32 647" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері – "135 708" сандары "127 033" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар – "174 746,2" сандары "161 331,2" сандарымен ауыстырылсын;
5 тармақта:
екінші абзацта:
"25 506" сандары "14 871" сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзацта:
"10 493" сандары "15 388" сандарымен ауыстырылсын;
6 тармақта:
екінші абзацта:
"61 374" санадары "58 439" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімдегі 1-қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Темір аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Темір аудандық мәслихатының сессия төрағасы
Т. Оспанов
Темір аудандық мәслихатының хатшысы
Б. Избасов
Темір аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение районного маслихата от 4 января 2019 года № 312 "Об утверждении бюджета Кенкиякского сельского округа на 2019-2021 годы"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 18 декабря 2019 года № 404. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 23 декабря 2019 года № 6582. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 9–1, 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 4 января 2019 года № 312 "Об утверждении бюджета Кенкиякского сельского округа на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-10-241, опубликованное 21 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "173 115" заменить цифрами "159 700";
налоговые поступления – цифры "37 387" заменить цифрами "32 647";
поступления трансфертов – цифры "135 708" заменить цифрами
"127 033";
в подпункте 2):
расходы – цифры "174 746,2" заменить цифрами "161 331,2";
в пункте 5:
во втором абзаце:
цифры "25 506" заменить цифрами "14 871";
в четвертом абзаце:
цифры "10 493" заменить цифрами "15 388";
в пункте 6:
во втором абзаце:
цифры "61 374" заменить цифрами "58 439".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Темирского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Темирского районного маслихата
Т. Оспанов
Секретарь Темирского районного маслихата
Б. Избасов
Приложение к решению
Темирского районного маслихата