Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 239 "2019-2021 жылдарға арналған Ойыл аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 22 шілдедегі № 316 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 25 шілдеде № 6298 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Ойыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 239 "2019-2021 жылдарға арналған Ойыл аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-11-155 тіркелген, 2019 жылғы 4 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"4 805 735" сандары "4 748 397" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі
"4 484 631" сандары "4 427 293" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"4 816 766" сандары "4 759 428" сандарымен ауыстырылсын;
3) таза бюджеттік кредиттеу
"50 157" сандары "51 487" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер
"64 388" сандары "65 718" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті)
"-61 188" сандары "-62518" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру(профицитін пайдалану)
"61 188" сандары "62 518" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақта:
екінші абзацта:
"338 579" сандары "230 816" сандарымен ауыстырылсын;
9, 10, 11, 12, 13 және 14 абзацтар алып тасталсын;
және келесідей мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог–психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға - 339 391 мың теңге.".
8 тармақта:
екінші абзацта:
"64 388" сандары "65 718" сандарымен ауыстырылсын;
9 тармақта:
келесідей мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу -20 000 мың теңге.".
10 тармақта:
сегізінші абзацта:
"6 000" сандары "9 500" сандарымен ауыстырылсын;
он үшінші абзацта:
"10 074" сандары "20 074" сандарымен ауыстырылсын;
және келесідей мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытуға – 20 020 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 239 "Об утверждении бюджета Уилского района на 2019-2021 годы"
Решение Уилского районного маслихата Актюбинской области от 22 июля 2019 года № 316. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 25 июля 2019 года № 6298. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уилский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 239 "Об утверждении Уилского районного бюджета на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-11-155, опубликованное 4 января 2019 году в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "4 805 735" заменить цифрами "4 748 397";
поступления трансфертов
цифры "4 484 631" заменить цифрами "4 427 293";
в подпункте 2):
затраты
цифры "4 816 766" заменить цифрами "4 759 428";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование
цифры "50 157" заменить цифрами "51 487";
в том числе:
бюджетные кредиты
цифры "64 388" заменить цифрами "65 718";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета
цифры "-61 188" заменить цифрами "-62 518";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
цифры "61 188" заменить цифрами "62 518";
в пункте 7:
в абзаце втором:
цифры "338 579" заменить цифрами "230 816";
исключить абзацы 9,10,11,12,13 и 14;
и дополнить абзацем следующего содержания:
"339 391 тысяч тенге - на увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования.".
в пункте 8:
в абзаце втором:
цифры "64 388" заменить цифрами "65 718";
в пункте 9:
дополнить абзацем следующего содержания:
"20 000 тысяч тенге - на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры.".
в пункте 10:
в абзаце восьмом:
цифры "6 000" заменить цифрами "9 500";
в абзаце тринадцатом:
цифры "10 074" заменить цифрами "20 074";
и дополнить абзацами следующего содержания:
"20 020 тысяч тенге - на развитие продуктивной занятости и массового предпринимательства;

мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге - 7 000 мың теңге;
мәдениет ұйымдарының күрделі шығыстарына- 2100 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімдегі қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Ойыл аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.

7 000 тысяч тенге - на выплату государственной адресной социальной помощи;
2 100 тысяч тенге - на капитальные расходы организаций культуры.".
2. Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Уилскогорайонногомаслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде.

5214
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
12140
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
12140
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
12140
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
15178,2
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
15178,2
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
15178,2
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
11141
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
3792
115
Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
245,2
12
Көлiк және коммуникация
238596
1
Автомобиль көлiгi
238596
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3514
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3514
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
235082
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3318
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
700
051
Көлік инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
231064
13
Басқалар
40391,8
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
320
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
320
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
320
9
Басқалар
40071,8
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
20349,8
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
7374,8
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7854
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

5214
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
12140
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
12140
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
12140
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
15178,2
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
15178,2
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
15178,2
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
11141
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
3792
115
Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
245,2
12
Транспорт и коммуникации
238596
1
Автомобильный транспорт
238596
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3514
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
3514
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
235082
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
3318
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
700
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
231064
13
Прочие
40391,8
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
320
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
320
006
Поддержка предпринимательской деятельности
320
9
Прочие
40071,8
452
Отдел финансов района (города областного значения)
20349,2
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
7374,8
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
7854
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих