Ойыл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 250 "2019-2021 жылдарға арналған Ш. Берсиев атындағы ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 тамыздағы № 328 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 20 тамызда № 6368 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106, 109-1 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Ойыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ойыл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 250 "2019-2021 жылдарға арналған Ш.Берсиев атындағы ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-11-159 номерімен тіркелген, 2019 жылғы 22 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"59 214" сандары "59 630" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі
"57 380" сандары "57 796" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"59 443,5" сандары "59 859,5" сандарымен ауыстырылсын;
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Ойыл аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесіне заңнамада белгіленген тәртіппен:

О внесении изменений в решение Уилского районного маслихата от 4 января 2019 года № 250 "Об утверждении бюджета сельского округа имени Ш. Берсиева на 2019-2021 годы"
Решение Уилского районного маслихата Актюбинской области от 9 августа 2019 года № 328. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 20 августа 2019 года № 6368. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Уилский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уилского районного маслихата от 4 января 2019 года № 250 "Об утверждении бюджета сельского округа имени Ш. Берсиева на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-11-159, опубликованное 22 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "59 214" заменить цифрами "59 630";
поступления трансфертов
цифры "57 380" заменить цифрами "57 796";
в подпункте 2):
затраты
цифры "59 443,5" заменить цифрами "59 859,5";
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Уилского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:

1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы:
И. Қосдаулетов
Аудандық мәслихат хатшысы: Е. Жиеналин
Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 9 тамыздағы № 328 шешіміне қосымша

1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
районного маслихата:
И. Косдаулетов
Секретарь районного маслихата: Е. Жиеналин
Приложение к решению районного маслихата от 9 августа 2019 года № 328