Ойыл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 248 "2019-2021 жылдарға арналған Ойыл ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 13 қарашадағы № 347 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 18 қарашада № 6468 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1, 109-1 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Ойыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ойыл аудандық маслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 248 "2019-2021 жылдарға арналған Ойыл ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-11-156 тіркелген, 2019 жылы 22 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"247 757,2" сандары "256 200,2" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімі
"233 987,2" сандары "242 430,2" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"249 989,1" сандары "258 432,1" сандарымен ауыстырылсын;
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Ойыл аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Ойыл аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

О внесении изменений в решение Уилского районного маслихата от 4 января 2019 года № 248 "Об утверждении бюджета Уилского сельского округа на 2019-2021 годы"
Решение Уилского районного маслихата Актюбинской области от 13 ноября 2019 года № 347. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 18 ноября 2019 года № 6468. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии статьями 9-1, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уилский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 4 января 2019 года № 248 "Об утверждении бюджета Уилского сельского округа на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-11-156, опубликованное 22 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "247 757,2" заменить цифрами "256 200,2";
в том числе:
поступления трансфертов
цифры "233 987,2" заменить цифрами "242 430,2";
в подпункте 2):
затраты
цифры "249 989,1" заменить цифрами "258 432,1";
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Уилского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Уилского районного маслихата после его официального опубликования.