Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 263 "2019-2021 жылдарға арналған Хромтау аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 15 наурыздағы № 291 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 18 наурызда № 6001 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 106, 109 баптарына сәйкес, Хромтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 263 "2019-2021 жылдарға арналған Хромтау аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-12-195 тіркелген, 2019 жылғы 09 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "7 904 467,0" сандары "8 564 999,7" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері - "3 196 017,0" сандары "3 661 675,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "7 904 467,0" сандары "8 564 999,7" сандарымен ауыстырылсын.
5 тармақ келесідей мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
өмірлік қиын жағдай туындаған кезде әлеуметтік көмек көрсетуге 4 100,0 мың теңге;
8 тармақ келесідей мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
Хромтау ауданының Тассай және Көкпекті ауылдарына жеткізілетін және кварталіші газ құбыры құрылыстарына 218 869,0 мың теңге;
9 тармақ келесідей мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
жалпы білім беретін мектептердің алғашқы әскери даярлық кабинеттерін жабдықтауға 4 900,0 мың теңге;
жалпы білім беретін мектептер үшін жаңа модификацияланған кабинеттер алуға 10 740,0 мың теңге;
жалпы білім беретін мектептердің кең жолақты интернетке қол жеткізу үшін 9 048,0 мың теңге
қазақ тіліндегі шешімнің 9 тармағы келесідей мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
Аталған ағымды нысаналы трансферттерін бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады;
орыс тіліндегі шешімнің 11 тармағында "2017" сандарды "2019" сандармен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Хромтау аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 263 "Об утверждении Хромтауского районного бюджета на 2019-2021 годы
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 15 марта 2019 года № 291. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 18 марта 2019 года № 6001. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьями 106, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Хромтауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 263 "Об утверждении Хромтауского районного бюджета на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-12-195, опубликованное 09 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "7 904 467,0" заменить цифрами "8 564 999,7";
в том числе:
поступления трансфертов - цифры "3 196 017,0" заменить цифрами
"3 661 675,0";
в подпункте 2):
затраты - цифры "7 904 467,0" заменить цифрами "8 564 999,7".
пункт 5 дополнить абзацем следующего содержания:
на оказание социальной помощи при наступлении трудной жизненной ситуации 4 100,0 тысяч тенге;
пункт 8 дополнить абзацем следующего содержания:
на строительство подводящего и внутриквартального газопровода села Тассай и села Кокпекты Хромтауского района 218 869,0 тысяч тенге;
пункт 9 дополнить абзацами следующего содержания:
на оснащение кабинетов начальной военной подготовки общеобразовательных школ 4 900,0 тысяч тенге;
на приобретение кабинетов новой модификации для общеобразовательных школ 10 740,0 тысяч тенге;
на обеспечение доступа общеобразовательных школ к Широкополосному интернету 9 048,0 тысяч тенге.
пункт 9 решения на казахском языке дополнить абзацем следующего содержания:
Аталған ағымды нысаналы трансферттерін бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
в пункте 11 решения на русском языке цифры "2017" заменить цифрами "2019".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Хромтауского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;

115 367,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
8 800,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2 232,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
66 000,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
30 254,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
26 100,0
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
24 780,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
24 780,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 074,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
300,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
3 406,0
07
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық
1 951 069,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
610 676,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
9 600,0
004
Азаматтардың жекелген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
9 300,0
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
300,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
601 076,0
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
108 907,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
492 169,0
2
Коммуналдық шаруашылық
1 331 487,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
376 047,0
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
19 206,0
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
7 158,0
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
103 920,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
245 763,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
955 440,0
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту

115 367,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
8 800,0
006
Оказание жилищной помощи
2 232,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
66 000,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
30 254,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
26 100,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
24 780,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
24 780,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
21 074,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
300,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
3 406,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 951 069,0
1
Жилищное хозяйство
610 676,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
9 600,0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
9 300,0
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
300,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
601 076,0
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
108 907,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
492 169,0
2
Коммунальное хозяйство
1 331 487,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
376 047,0
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
19 206,0
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
7 158,0
028
Развитие коммунального хозяйства
103 920,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
245 763,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
955 440,0
005
Развитие коммунального хозяйства

26 535,0
009
Елді мекендерде жер-шаруашылық орналастыру
1 837,0
010
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
19 700,0
011
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, ауылдық округтердiң, кенттердiң, ауылдардың, шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
3 674,0
015
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
55 500,0
017
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
6 000,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
6 250,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
6 250,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
6 250,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
19 785,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
19 785,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
19 785,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
9 785,0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
10 000,0
12
Көлiк және коммуникация
1 037 647,0
1
Автомобиль көлiгi
1 037 647,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
20 396,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
20 396,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 017 251,0
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
368 751,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3 500,0
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
645 000,0
13
Басқалар
143 065,2
3
Кәсіпкерлік қызметті қолдау және бәсекелестікті қорғау
22 764,2
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
22 764,2
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 564,2
003
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
3 000,0
007
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау

26 535,0
009
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
1 837,0
010
Организация работ по зонированию земель
19 700,0
011
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельского округов, поселков, сел
3 674,0
015
Проведение противоэпизоотических мероприятий
55 500,0
017
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
6 000,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
6 250,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
6 250,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
6 250,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
19 785,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
19 785,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
19 785,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
9 785,0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
10 000,0
12
Транспорт и коммуникация
1 037 647,0
1
Автомобильный транспорт
1 037 647,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
20 396,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
20 396,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 017 251,0
022
Развитие транспортной инфраструктуры
368 751,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
3 500,0
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
645 000,0
13
Прочие
143 065,2
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
22 764,2
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
22 764,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
16 564,2
003
Поддержка предпринимательской деятельности
3000,0
007
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"