Хромтау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтарындағы № 274 "2019-2021 жылдарға арналған Хромтау қаласының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 шілдедегі № 350 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 5 тамызда № 6321 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 109-1 бабына сәйкес, Хромтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Хромтау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтарындағы № 274 "2019-2021 жылдарға арналған Хромтау қаласының бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-12-196 тіркелген, 2019 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "729 865,6" сандары "709 710,6" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері - "629 865,6" сандары "609 710,6" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "744 229,6" сандары "724 074,6" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Хромтау аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде ресми жариялауға жіберуді;

О внесении изменений в решение Хромтауского районного маслихата от 4 января 2019 года № 274 "Об утверждении бюджета города Хромтау на 2019-2021 годы"
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 31 июля 2019 года № 350. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 5 августа 2019 года № 6321. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Хромтауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Хромтауского районного маслихата от 4 января 2019 года №274 "Об утверждении бюджета города Хромтау на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-12-196, опубликованное 17 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "729 865,6" заменить цифрами "709 710,6";
в том числе:
поступления трансфертов - цифры "629 865,6" заменить цифрами
"609 710,6";
в подпункте 2):
затраты - цифры "744 229,6" заменить цифрами "724 074,6".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Хромтауского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде;

3) осы шешімді Хромтау аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Хромтау аудандық мәслихатының сессия төрағасы Ж. Нуримов
Хромтау аудандық мәслихатының хатшысы Д. Мулдашев
Аудандық мәслихаттың
2019 жылғы 31 шілдедегі
№ 350 шешіміне қосымша
Аудандық мәслихаттың
2019 жылғы 4 қаңтардағы
№ 274 шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған Хромтау қаласының бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
атауы
сомасы (мың теңге)

3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Хромтауского районного маслихата.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Хромтауского районного маслихата Ж. Нуримов
Секретарь Хромтауского районного маслихата Д. Мулдашев
Приложение
к решению районного маслихата
от 31 июля 2019 года № 350
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 4 января 2019 года № 274
Бюджет города Хромтау на 2019 год
категория
группа
подгруппа
наименование
сумма (тысяч тенге)