Шалқар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 305 "2019-2021 жылдарға арналған Айшуақ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 29 наурыздағы № 329 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 3 сәуірде № 6039 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына сәйкес, Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 305 "2019-2021 жылдарға арналған Айшуақ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-13-227 санымен тіркелген, 2019 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "29753,0" сандары "34395,0" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері - "27291,0" сандары "31933,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "29753,0" сандары "36713,4" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профицит) – "0" саны "-2318,4" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – "0" саны "2318,4" сандарымен ауыстырылсын;
5 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Ауылдық округтің 2019 жылға арналған бюджетіне аудандық бюджеттен мынадай көлемдерде ағымдағы нысаналы трансферттер бөлінгені ескерілсін:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 11064,0 мың теңге:
мемлекеттік органның күрделі шығыстарына 2243,0 мың теңге.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу Айшуақ ауылдық округі әкімінің шешімі негізінде айқындалады.";
мынадай мазмұндағы 5-1 тармағымен толықтырылсын:
"5-1. Ауылдық округтің 2019 жылға арналған бюджетіне республикалық бюджеттен ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге 2399,0 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферт түскені ескерілсін.
Ағымдағы нысаналы трансфертті бөлу Айшуақ ауылдық округі әкімінің шешімі негізінде айқындалады.".

О внесении изменений и дополнения в решение Шалкарского районного маслихата от 4 января 2019 года № 305 "Об утверждении бюджета Айшуакского сельского округа на 2019-2021 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 29 марта 2019 года № 329. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 3 апреля 2019 года № 6039. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 4 января 2019 года № 305 "Об утверждении бюджета Айшуакского сельского округа на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-13-227, опубликованное 23 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "29753,0" заменить цифрами "34395,0";
поступления трансфертов – цифры "27291,0" заменить цифрами "31933,0";
в подпункте 2):
затраты - цифры "29753,0" заменить цифрами "36713,4";
в подпункте 4):
дефицит бюджета(профицит) – цифру "0" заменить цифрами "-2318,4";
в подпункте 5):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – цифру "0" заменить цифрами "2318,4";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Предусмотреть в бюджете сельского округа на 2019 год из районного бюджета поступление текущих целевых трансфертов в следующих объемах:
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования 11064,0 тысяч тенге;
на капитальные расходы государственного органа 2243,0 тысяч тенге.
Распределение сумм текущих целевых трансфертов определяется на основании решения акима Айшуакского сельского округа.";
дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. Предусмотреть в бюджете сельского округа на 2019 год из республиканского бюджета поступление текущего целевого трансферта на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы – 2399,0 тысяч тенге.
Распределение текущего целевого трансферта определяется на основании решения акима Айшуакского сельского округа.".

2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Шалқар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде және мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Шалқар аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
Ж. Былқайыр
Шалқар аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Бигеев

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Шалкарского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и периодических печатных изданиях;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Шалкарского районного маслихата.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Шалкарского
районного маслихата
Ж. Былкайыр
Секретарь Шалкарского
районного маслихата
С. Бигеев