Шалқар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 306 "2019-2021 жылдарға арналған Біршоғыр ауылдық округі бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 22 мамырдағы № 353 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 мамырда № 6188 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына сәйкес, Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 306 "2019-2021 жылдарға арналған Біршоғыр ауылдық округі бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3-13-229 тіркелген, 2019 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "79335,0" сандары "90171,0" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері - "76416,0" сандары "87252,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "80141,9" сандары "90977,9" сандарымен ауыстырылсын;
5-1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5-1. Ауылдық округтің 2019 жылға арналған бюджетіне республикалық бюджеттен мынадай ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге - 16592,0 мың теңге;
мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің кейбір санаттарының жалақысын көтеруге – 1357,0 мың теңге.
Ағымдағы нысаналы трансферттерді бөлу Біршоғыр ауылдық округі әкімінің шешімі негізінде айқындалады.";
6 тармақта:
бірінші абзацында:
"5806,0" сандары "9366,0" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Шалқар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде және мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жіберуді;

О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата от 4 января 2019 года № 306 "Об утверждении бюджета Биршогырского сельского округа на 2019-2021 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 22 мая 2019 года № 353. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 27 мая 2019 года № 6188. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 4 января 2019 года № 306 "Об утверждении бюджета Биршогырского сельского округа на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-13-229, опубликованное 23 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "79335,0" заменить цифрами "90171,0";
поступления трансфертов – цифры "76416,0" заменить цифрами "87252,0";
в подпункте 2):
затраты - цифры "80141,9" заменить цифрами "90977,9";
пункт 5-1 изложить в новой редакции:
"5-1. Предусмотреть в бюджете сельского округа на 2019 год из республиканского бюджета поступление следующих текущих целевых трансфертов:
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий – 16592,0 тысяч тенге;
на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих – 1357,0 тысяч тенге.
Распределение текущих целевых трансфертов определяется на основании решения акима Биршогырского сельского округа.";
в пункте 6:
в абзаце первом:
цифры "5806,0" заменить цифрами "9366,0".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Шалкарского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде и периодических печатных изданиях;

3) осы шешімді Шалқар аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
М. Ержанов
Шалқар аудандық мәслихат
хатшысының міндетін атқарушы
Ж. Былқайыр
Шалқар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 22 мамырдағы № 353 шешіміне қосымша
Шалқар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 306 шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған Біршоғыр ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы, мыңтеңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР

3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Шалкарского районного маслихата.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Шалкарского районного маслихата
М. Ержанов
Исполняющий обязанности
секретаря Шалкарского
районного маслихата
Ж. Былқайыр
Приложение к решению Шалкарского районного маслихата от 22 мая 2019 года № 353
Приложение 1 к решению Шалкарского районного маслихата от 4 января 2019 года № 306
Бюджет Биршогырcкого сельского округа на 2019 год
Категория
сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ