Шалқар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 291 "2019-2021 жылдарға арналған Шалқар аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 қарашадағы № 385 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 қарашада № 6491 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына сәйкес, Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 291 "2019-2021 жылдарға арналған Шалқар аудандық бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-13-223 тіркелген, 2019 жылы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "9702679,0" сандары "10009916,8" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық түсімдер – "2783201,0" сандары "2830437,1" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер – "10512,0" сандары "4915,4" сандарымен ауыстырылсын;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – "17192,0" сандары "15553,3" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері – "6891774,0" сандары "7159011,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "10264961,9" сандары "10572199,7" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақта:
екінші абзацында:
"211912,0" сандары "226912,0" сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзацында:
"17018,0" сандары "14018,0" сандарымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацында:
"1052731,0" сандары "1102667,0" сандарымен ауыстырылсын;
жетінші абзацында:
"55203,0" сандары "39805,0" сандарымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 7-1 тармағымен толықтырылсын:
"7-1. 2019 жылға арналған аудандық бюджетке Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан мынадай ағымдағы нысаналы трансферттер бөлінгені ескерілсін:
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге – 180000,0 мың теңге;
еңбек нарығын дамытуға – 25250,0 мың теңге;
нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамытуға – 62375,0 мың теңге.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.";
8 тармақта:
екінші абзацында:
"70603,0" сандары "68473,0" сандарымен ауыстырылсын;
он үшінші абзацында:
"1600,0" сандары "264,0" сандарымен ауыстырылсын;
он тоғызыншы абзацында:

О внесении изменений и дополнений в решение Шалкарского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 291 "Об утверждении Шалкарского районного бюджета на 2019-2021 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 25 ноября 2019 года № 385. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 27 ноября 2019 года № 6491. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 291 "Об утверждении Шалкарского районного бюджета на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-13-223, опубликованное 10 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "9702679,0" заменить цифрами "10009916,8";
налоговые поступления – цифры "2783201,0" заменить цифрами "2830437,1";
неналоговые поступления - цифры "10512,0" заменить цифрами "4915,4";
поступления от продажи основного капитала - цифры "17192,0" заменить цифрами "15553,3";
поступления трансфертов - цифры "6891774,0" заменить цифрами "7159011,0";
в подпункте 2):
затраты - цифры "10264961,9" заменить цифрами "10572199,7";
в пункте 7:
в абзаце втором:
цифры "211912,0" заменить цифрами "226912,0";
в абзаце четвертом:
цифры "17018,0" заменить цифрами "14018,0";
в абзаце шестом:
цифры "1052731,0" заменить цифрами "1102667,0";
в абзаце седьмом:
цифры "55203,0" заменить цифрами "39805,0";
дополнить пунктом 7-1 следующего содержания:
"7-1. Предусмотреть в районном бюджете на 2019 год поступление следующих текущих целевых трансфертов из Национального фонда Республики Казахстан:
на выплату государственной адресной социальной помощи – 180000,0 тысяч тенге;
на развитие рынка труда – 25250,0 тысяч тенге;
на развитие продуктивной занятости и массового предпринимательства – 62375,0 тысяч тенге.
Распределение сумм текущих целевых трансфертов определяется на основании постановления акимата района.";
в пункте 8:
в абзаце втором:
цифры "70603,0" заменить цифрами "68473,0";
в абзаце тринадцатом:
цифры "1600,0" заменить цифрами "264,0";
в абзаце девятнадцатом:

"4000,0" сандары "23907,0" сандарымен ауыстырылсын
және мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"жаңадан іске қосылған білім беру объектілеріне сұйық отын сатып алуға – 23500,0 мың теңге.";
9 тармақта:
үшінші абзацында:
"61577,0" сандары "55303,0" сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзацында:
"30788,0" сандары "27652,0" сандарымен ауыстырылсын;
10 тармақта:
үшінші абзацында:
"79318,0" сандары "50000,0" сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзацында:
"50000,0" сандары "100,0" сандарымен ауыстырылсын;
бесінші абзацында:
"6842,0" сандары "6145,0" сандарымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацында:
"3421,0" сандары "3073,0" сандарымен ауыстырылсын;
11 тармақта:
екінші абзацында:
"401456,0" сандары "407142,0" сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзацында:
"244650,0" сандары "234444,2" сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзацында:
"6243,0" сандары "5375,0" сандарымен ауыстырылсын
және мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"мемлекеттік органдардың ағымдағы шығындарына – 2003,5 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 5, 6, 8 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Шалқар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Шалқар аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
Ж. Шамбалаев
Шалқар аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Бигеев
Шалқар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 қарашадағы № 385 шешіміне
1 қосымша

цифры "4000,0" заменить цифрами "23907,0"
и дополнить абзацем следующего содержания:
"на приобретение жидкого топлива для вновь введенных объектов образования – 23500,0 тысяч тенге.";
в пункте 9:
в абзаце третьем:
цифры "61577,0" заменить цифрами "55303,0";
в абзаце четвертом:
цифры "30788,0" заменить цифрами "27652,0";
в пункте 10:
в абзаце третьем:
цифры "79318,0" заменить цифрами "50000,0";
в абзаце четвертом:
цифры "50000,0" заменить цифрами "100,0";
в абзаце пятом:
цифры "6842,0" заменить цифрами "6145,0";
в абзаце шестом:
цифры "3421,0" заменить цифрами "3073,0";
в пункте 11:
в абзаце втором:
цифры "401456,0" заменить цифрами "407142,0";
в абзаце третьем:
цифры "244650,0" заменить цифрами "234444,2";
в абзаце четвертом:
цифры "6243,0" заменить цифрами "5375,0"
и дополнить абзацем следующего содержания:
"на текущие расходы государственных органов – 2003,5 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 5, 6, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Шалкарского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата Шалкарского района, после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Шалкарского
районного маслихата
Ж. Шамбалаев
Секретарь Шалкарского
районного маслихата
С. Бигеев
Приложение 1 к решению Шалкарского районного маслихата от 25 ноября 2019 года № 385