Шалқар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 305 "2019-2021 жылдарға арналған Айшуақ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 6 желтоқсандағы № 391 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 9 желтоқсанда № 6524 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына сәйкес, Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 305 "2019-2021 жылдарға арналған Айшуақ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-13-227 тіркелген, 2019 жылы 23 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "39157,7" сандары "40001,7" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық түсімдер – "2212,0" сандары "3390,0" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер – "250,0" сандары "80,0" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері - "36695,7" сандары "36531,7" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "41476,1" сандары "42320,1" сандарымен ауыстырылсын;
5 тармақта:
үшінші абзацында:
"2243,0" сандары "1804,0" сандарымен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"мемлекеттік органның ағымдағы шығындарына - 275,0 мың теңге";
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Шалқар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Шалқар аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
Ж. Шамбалаев
Шалқар аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Бигеев

О внесении изменений и дополнения в решение Шалкарского районного маслихата от 4 января 2019 года № 305 "Об утверждении бюджета Айшуакского сельского округа на 2019-2021 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 6 декабря 2019 года № 391. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 9 декабря 2019 года № 6524. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 4 января 2019 года № 305 "Об утверждении бюджета Айшуакского сельского округа на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-13-227, опубликованное 23 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "39157,7" заменить цифрами "40001,7";
налоговые поступления – цифры "2212,0" заменить цифрами "3390,0";
неналоговые поступления – цифры "250,0" заменить цифрами "80,0";
поступления трансфертов – цифры "36695,7" заменить цифрами "36531,7";
в пункте 2):
затраты - цифры "41476,1" заменить цифрами "42320,1";
в пункте 5:
в абзаце третьем:
цифры "2243,0" заменить цифрами "1804,0";
и дополнить абзацем следующего содержания:
"на текущие расходы государственного органа – 275,0 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Шалкарского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Шалкарского районного маслихата.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Шалкарского
районного маслихата
Ж. Шамбалаев
Секретарь Шалкарского
районного маслихата
С. Бигеев