Шалқар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 308 "2019-2021 жылдарға арналған Кішіқұм ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 6 желтоқсандағы № 394 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 9 желтоқсанда № 6525 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына сәйкес, Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 308 "2019-2021 жылдарға арналған Кішіқұм ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-13-226 тіркелген, 2019 жылы 23 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "65316,3" сандары "66996,3" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық түсімдер – "1846,0" сандары "2866,0" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер – "149,0" сандары "131,0" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері – "63321,3" сандары "63999,3" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "66116,7" сандары "67796,7" сандарымен ауыстырылсын;
5 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Ауылдық округтің 2019 жылға арналған бюджетіне аудандық бюджеттен мынадай ағымдағы нысаналы трансферттер түскені бекітілсін:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 30978,0 мың теңге;
мемлекеттік органның ағымдағы шығындарына 678,0 мың теңге.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу Кішіқұм ауылдық округі әкімінің шешімі негізінде айқындалады.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Шалқар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Шалқар аудандық маслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
Ж. Шамбалаев
Шалқар аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Бигеев

О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата от 4 января 2019 года № 308 "Об утверждении бюджета Кишикумского сельского округа на 2019-2021 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 6 декабря 2019 года № 394. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 9 декабря 2019 года № 6525. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 4 января 2019 года № 308 "Об утверждении бюджета Кишикумского сельского округа на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-13-226, опубликованное 23 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "65316,3" заменить цифрами "66996,3";
налоговые поступления – цифры "1846,0" заменить цифрами "2866,0";
неналоговые поступления – цифры "149,0" заменить цифрами "131,0";
поступления трансфертов – цифры "63321,3" заменить цифрами "63999,3";
в подпункте 2):
затраты - цифры "66116,7" заменить цифрами "67796,7";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить в бюджете сельского округа на 2019 год из районного бюджета поступление следующих текущих целевых трансфертов:
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования 30978,0 тысяч тенге;
на текущие расходы государственного органа – 678,0 тысяч тенге.
Распределение сумм текущих целевых трансфертов определяется на основании решения акима Кишикумского сельского округа.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Шалкарского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата Шалкарского района, после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Шалкарского
районного маслихата
Ж. Шамбалаев
Секретарь Шалкарского
районного маслихата
С. Бигеев