Шалқар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 306 "2019-2021 жылдарға арналған Бершігүр ауылдық округі бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 6 желтоқсандағы № 392 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 9 желтоқсанда № 6526 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына сәйкес, Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 306 "2019-2021 жылдарға арналған Бершігүр ауылдық округі бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-13-229 тіркелген, 2019 жылы 23 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қазақ тіліндегі атауында, мәтінде және қосымшаларында "Бершігүр" сөзі "Бершүгір" сөзімен ауыстырылсын;
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "90171,0" сандары "86046,3" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық түсімдер – "2869,0" сандары "3722,7" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер – "50,0" сандары "150,9" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері – "87252,0" сандары "82172,7" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "90977,9" сандары "86853,2" сандарымен ауыстырылсын;
5 тармақта:
бірінші абзацында:
"4744,0" сандары "2526,0" сандарымен ауыстырылсын;
5-1 тармақта:
үшінші абзацында:
"1357,0" сандары "1450,7" сандарымен ауыстырылсын;
6 тармақта:
бірінші абзацында:
"9366,0" сандары "6289,0" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақта:
бірінші абзацында:
"37359,0" сандары "36859,5" сандарымен ауыстырылсын:
7-1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7-1. Ауылдық округтің 2019 жылға арналған бюджетіне аудандық бюджеттен мынадай ағымдағы нысаналы трансферттер бөлінгені бекітілсін:
мемлекеттік органның күрделі шығыстарына - 3571,0 мың теңге;
мемлекеттік органның ағымдағы шығындарына – 1050,5 мың теңге.
Ағымдағы нысаналы трансфертердің сомаларын бөлу Бершүгір ауылдық округі әкімінің шешімі негізінде айқындалады.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Шалқар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;

О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата от 4 января 2019 года № 306 "Об утверждении бюджета Бершугирского сельского округа на 2019-2021годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 6 декабря 2019 года № 392. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 9 декабря 2019 года № 6526. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 4 января 2019 года № 306 "Об утверждении бюджета Бершугирского сельского округа на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-13-229, опубликованное 23 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в заголовке, тексте и в приложениях указанного решения на казахском языке слово "Бершігүр" заменить словом "Бершүгір";
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "90171,0" заменить цифрами "86046,3":
налоговые поступления – цифры "2869,0" заменить цифрами "3722,7";
неналоговые поступления – цифры "50,0" заменить цифрами "150,9";
поступления трансфертов – цифры "87252,0" заменить цифрами "82172,7";
в подпункте 2):
затраты - цифры "90977,9" заменить цифрами "86853,2";
в пункте 5:
в абзаце первом:
цифры "4744,0" заменить цифрами "2526,0";
в пункте 5-1:
в абзаце третьем:
цифры "1357,0" заменить цифрами "1450,7";
в пункте 6:
в абзаце первом:
цифры "9366,0" заменить цифрами "6289,0";
в пункте 7:
в абзаце первом:
цифры "37359,0" заменить цифрами "36859,5";
пункт 7-1 изложить в новой редакции:
"7-1. Утвердить в бюджете сельского округа на 2019 год следующие текущие целевые трансферты из районного бюджета:
на капитальные расходы государственного органа – 3571,0 тысяч тенге;
на текущие расходы государственного органа – 1050,5 тысяч тенге.
Распределение сумм текущих целевых трансфертов определяется на основании решения акима Бершугирского сельского округа.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Шалкарского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;

2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Шалқар аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
Ж. Шамбалаев
Шалқар аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Бигеев
Шалқар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 6 желтоқсандағы № 392 шешіміне қосымша
Шалқар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 306 шешіміне
1 қосымша
2019 жылға арналған Бершүгір ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I.КІРІСТЕР

2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата Шалкарского района, после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Шалкарского
районного маслихата
Ж. Шамбалаев
Секретарь Шалкарского
районного маслихата
С. Бигеев
Приложение к решению Шалкарского районного маслихата от 6 декабря 2019 года № 392
Приложение 1 к решению Шалкарского районного маслихата от 4 января 2019 года № 306
Бюджет Бершугирского сельского округа на 2019 год
Категория
сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ