Алматы облысы Талғар ауданы Талғар қаласының шекарасын (шегін) өзгерту туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2019 жылғы 31 шілдедегі № 51-258 шешімі және Алматы облысы әкімдігінің 2019 жылғы 6 тамыздағы № 334 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 8 тамызда № 5218 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабының 2) тармақшасына және "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Алматы облысының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI және Алматы облыстық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қоса беріліп отырған схемалық картаға сәйкес меншік иелерінің және жер пайдаланушылардың жерлері есебінен Талғар қаласына жалпы алаңы 710,6108 гектар жер қосылу жолымен Алматы облысы Талғар ауданы Талғар қаласының шекарасы (шегі) өзгертілсін.
2. Осы бірлескен Алматы облысы әкімдігінің қаулысы мен Алматы облыстық мәслихаты шешімінің орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары С. Бескемпіровке жүктелсін.
3. Осы бірлескен Алматы облысы әкімдігінің қаулысы мен Алматы облыстық мәслихатының шешімі әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшiне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.

Об изменении границы (черты) города Талгар Талгарского района Алматинской области
Решение Алматинского областно маслихата от 31 июля 2019 года № 51-258 и постановление акимата Алматинской области от 6 августа 2019 года № 334. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 8 августа 2019 года № 5218
В соответствии с подпунктом 2) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить границу (черту) города Талгар Талгарского района Алматинской области путем присоединения к городу Талгар земель общей площадью 710,6108 гектар за счет земель собственников и землепользователей согласно прилагаемой схематической карте.
2. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления акимата Алматинской области и решения Алматинского областного маслихата возложить на заместителя акима области С. Бескемпирова.
3. Настоящее совместное постановление акимата Алматинской области и решение Алматинского областного маслихата вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.