Алматы облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы "Алматы облысының 2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 38-211 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2019 жылғы 28 тамыздағы № 52-266 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 9 қыркүйекте № 5228 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Алматы облысының 2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" Алматы облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 38-211 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4975 тіркелген, 2019 жылдың 3 қаңтарында Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 433 499 273 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсiмдер 33 809 312 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 1 661 831 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетін түсiмдер 12 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері 398 016 130 мың теңге;
1) шығындар 432 367 862 мың теңге;
2) таза бюджеттік кредиттеу 7 644 485 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 13 049 842 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 5 405 357 мың теңге;
3) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо 3 842 746 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 3 842 746 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 10 355 820 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 10 355 820 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Бірыңғай бюджеттік сыныптаудың кірістер сыныптамасының "Төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы" коды бойынша түсімдер Ақсу, Алакөл, Көксу аудандары және Қапшағай, Талдықорған қалалары бойынша аудандық және қалалық бюджетке 100%, мөлшерінде түсетіні, басқа аудандар мен қалалар бойынша 100% мөлшерінде облыстық бюджетке түсетіні белгіленсін.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Бірыңғай бюджеттік сыныптаудың кірістер сыныптамасының "Әлеуметтік салық" коды бойынша түсімдер Ақсу, Алакөл, Көксу, Қарасай аудандары бойынша аудандық бюджетке 100%, Еңбекшіқазақ ауданы мен Талдықорған қаласы бойынша аудандық және қалалық бюджетке 60%, Жамбыл ауданы бойынша аудандық бюджетке 70%, Талғар ауданы және Қапшағай қаласы бойынша аудандық және қалалық бюджетке 50% мөлшерінде түсетіні, басқа аудандар мен қалалар бойынша 100% мөлшерінде облыстық бюджетке түсетіні белгіленсін.";
8-тармақтағы:

О внесении изменений и дополнения в решение Алматинского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 38-211 "Об областном бюджете Алматинской области на 2019-2021 годы"
Решение маслихата Алматинской области от 28 августа 2019 года № 52-266. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 9 сентября 2019 года № 5228
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алматинского областного маслихата "Об областном бюджете Алматинской области на 2019-2021 годы" от 13 декабря 2018 года № 38-211 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4975, опубликован 3 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 433 499 273 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 33 809 312 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям 1 661 831 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 12 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов 398 016 130 тысяч тенге;
2) затраты 432 367 862 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 7 644 485 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 13 049 842 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 5 405 357 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 3 842 746 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 3 842 746 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 10 355 820 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 10 355 820 тысяч тенге.";
пункт 2 указанного решения изложить в следующей редакции:
"2. Установить, что поступления по коду классификации доходов единой бюджетной классификации "Индивидуальный подоходный налог, удерживаемый у источника выплаты" зачисляются по Аксускому, Алакольскому, Коксускому районам и городам Капшагай и Талдыкорган в размере 100%, в районный и городской бюджет, по другим районам и городам в размере 100% зачисляются в областной бюджет.";
пункт 3 указанного решения изложить в следующей редакции:
"3. Установить, что поступления по коду классификации доходов единой бюджетной классификации "Социальный налог" зачисляются Аксускому, Алакольскому, Коксускому, Карасайскому районам в размере 100%, Енбекшиказахскому району и городу Талдыкорган 60%, Жамбылскому району 70%, Талгарскому району и городу Капшагай 50% в районный и городской бюджет по другим районам и городам в размере 100% зачисляются в областной бюджет.";
в пункте 8:

"85 290 061" саны "95 797 791" санына ауыстырылсын;
"16 844 121" саны "17 247 562" санына ауыстырылсын;
"14 144 152" саны "24 048 155" санына ауыстырылсын;
"21 638 373" саны "21 838 659" санына ауыстырылсын;
9-тармақтағы:
"32 753 773" саны "35 788 182" санына ауыстырылсын;
"шағын және моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға 925 374 мың теңге;" деген жолдан кейін келесі жолмен толықтырылсын:
""Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға 3 034 409 мың теңге;";
11-тармақтағы:
"6 441 862" саны "8 916 876" санына ауыстырылсын;
15-тармақтағы:
"906 766" саны "777 084" санына ауыстырылсын;
16-тармақтағы:
"20 530 098" саны "20 516 723" санына ауыстырылсын;
17-тармақтағы:

цифры "85 290 061" заменить на цифры "95 797 791";
цифры "16 844 121" заменить на цифры "17 247 562";
цифры "14 144 152" заменить на цифры "24 048 155";
цифры "21 638 373" заменить на цифры "21 838 659";
в пункте 9:
цифры "32 753 773" заменить на цифры "35 788 182";
после строки: "реализацию бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах 925 374 тысяч тенге;" дополнить следующей строкой:
"развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі" 3 034 409 тысяч тенге;";
в пункте 11:
цифры "6 441 862" заменить на цифры "8 916 876";
в пункте 15:
цифры "906 766" заменить на цифры "777 084";
в пункте 16:
цифры "20 530 098" заменить на цифры "20 516 723";
в пункте 17:

"421 028" саны "151 028" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың "Бюджет, тарифтік саясат және заңдылықтың сақталуын қамтамасыз ету мәселелері бойынша" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Алматы облыстық мәслихаты сессияның төрағасы,
Алматы облыстық мәслихатының хатшысы С. Дүйсембінов

цифры "421 028" заменить на цифры "151 028".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата "По вопросам бюджета, тарифной политики и обеспечения соблюдения законности".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Алматинского областного маслихата,
секретарь Алматинского областного маслихата С. Дюсембинов

Алматы облыстық мәслихатының 2019 жылғы 28 тамыздағы "Алматы Облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы "Алматы облысының 2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 38-211 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" № 52-266 шешіміне қосымша
Алматы облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы "Алматы облысының 2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы"
№ 38-211 шешіміне 1-қосымша
Алматы облысының 2019 жылға арналған облыстық бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сынып
Атауы
Ішкі сынып
I. Кірістер

Приложение к решению Алматинского областного маслихата от 28 августа 2019 года № 52-266 "О внесении изменений и дополнения в решение Алматинского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 38-211 "Об областном бюджете Алматинской области на 2019-2021 годы"
Приложение 1 к решению Алматинского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 38-211 "Об областном бюджете Алматинской области на 2019-2021 годы"
Областной бюджет Алматинской области на 2019 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

376 942
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
376 942
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
376 942
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
47 700
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
47 700
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
47 700
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
5 295 243
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
5 295 243
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
101 575
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
188 361
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
9 630
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
656 642
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
5 161
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
4 333 874
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
38 260 017
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
28 330 488
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
27 656 737
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
724 476
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 775 245
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
284 691
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
516 763
049
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
24 204 756
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

376 942
253
Управление здравоохранения области
376 942
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
376 942
5
Другие виды медицинской помощи
47 700
253
Управление здравоохранения области
47 700
029
Областные базы спецмедснабжения
47 700
9
Прочие услуги в области здравоохранения
5 295 243
253
Управление здравоохранения области
5 295 243
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
101 575
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
188 361
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
9 630
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
656 642
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
5 161
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
4 333 874
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
38 260 017
1
Социальное обеспечение
28 330 488
256
Управление координации занятости и социальных программ области
27 656 737
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
724 476
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 775 245
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
284 691
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
516 763
049
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи
24 204 756
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения

150 806
261
Облыстың білім басқармасы
653 751
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
561 135
037
Әлеуметтік сауықтандыру
92 616
271
Облыстың құрылыс басқармасы
20 000
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
20 000
2
Әлеуметтiк көмек
1 138 239
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 138 239
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
1 127 199
055
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
11 040
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
8 791 290
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
8 690 413
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
110 624
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 505
017
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6 672
018
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
149 565
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
5 569
037
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5 351 017
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
6 189
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
483 368
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
17 480
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
68 880
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
66 662
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 421 882
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
28 113
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту

150 806
261
Управление образования области
653 751
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
561 135
037
Социальная реабилитация
92 616
271
Управление строительства области
20 000
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
20 000
2
Социальная помощь
1 138 239
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 138 239
003
Социальная поддержка инвалидов
1 127 199
055
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
11 040
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
8 791 290
256
Управление координации занятости и социальных программ области
8 690 413
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
110 624
007
Капитальные расходы государственного органа
2 505
017
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на введение стандартов оказания специальных социальных услуг
6 672
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
149 565
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
5 569
037
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
5 351 017
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
6 189
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
483 368
046
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
17 480
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
68 880
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
66 662
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2 421 882
263
Управление внутренней политики области
28 113
077
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан

552 922
001
Жергілікті деңгейде жастар саясатын іске асыру жөніндегі қызметтер
39 277
005
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
513 645
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
13 468 245
1
Отын және энергетика
6 318 402
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
6 318 402
011
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 669 393
050
Жылыту маусымын іркіліссіз өткізу үшін энергия өндіруші ұйымдардың отын сатып алуға шығындарын субсидиялау
4 303 849
081
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
345 160
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
7 149 843
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
7 149 843
071
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
7 149 843
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
43 188 960
1
Ауыл шаруашылығы
38 555 083
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
33 557 515
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
167 787
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
1 400 000
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
5 882
014
Ауыл шаруашылығы таурларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
592 725
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
140 000
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
40 000
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
3 664 232
021
Малды қолдан ұрықтандыратын, мал шаруашылығы өнiмi мен шикiзатын дайындайтын мемлекеттік пункттердi, ауыл шаруашылығы малын соятын алаңдарды, пестицидтердi, улы химикаттарды және олардың ыдыстарын арнайы сақтау орындарын (көмiндiлердi) ұстау және жөндеу
13 423
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
209 526
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
550 000
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау

552 922
001
Услуги по реализации молодежной политики на местном уровне
39 277
005
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
513 645
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
13 468 245
1
Топливо и энергетика
6 318 402
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
6 318 402
011
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие теплоэнергетической системы
1 669 393
050
Субсидирование затрат энергопроизводящих организаций на приобретение топлива для бесперебойного проведения отопительного сезона
4 303 849
081
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
345 160
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
7 149 843
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
7 149 843
071
Развитие газотранспортной системы
7 149 843
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
43 188 960
1
Сельское хозяйство
38 555 083
255
Управление сельского хозяйства области
33 557 515
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
167 787
002
Поддержка семеноводства
1 400 000
003
Капитальные расходы государственных органов
5 882
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
592 725
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
140 000
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
40 000
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
3 664 232
021
Содержание и ремонт государственных пунктов искусственного осеменения животных, заготовки животноводческой продукции и сырья, площадок по убою сельскохозяйственных животных, специальных хранилищ (могильников) пестицидов, ядохимикатов и тары из-под них
13 423
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
209 526
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
550 000
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала

33 716
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
17 196
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 444 500
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
8 166 550
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
13 544 355
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
9 258
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
9 212
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
3 004 675
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
302 955
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
19 695
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
100 000
061
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
15 000
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
11 000
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
95 828
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 780 959
020
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
1 780 959
719
Облыстың ветеринария басқармасы
3 216 609
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
51 572
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
353
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
9 894
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру

33 716
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
17 196
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 444 500
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
8 166 550
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
13 544 355
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
9 258
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
9 212
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
3 004 675
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
302 955
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
19 695
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
100 000
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
15 000
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
11 000
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
95 828
271
Управление строительства области
1 780 959
020
Развитие объектов сельского хозяйства
1 780 959
719
Управление ветеринарии области
3 216 609
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
51 572
003
Капитальные расходы государственного органа
353
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
9 894
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)

40 000
028
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыру
36 000
051
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
1 557 182
082
Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
69 000
9
Басқалар
39 533 450
120
Облыс әкімінің аппараты
519 647
008
"Ақпараттық технологиялар орталығы" мемлекеттік мекемесінің қызметін қамтамасыз ету
519 647
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 580 674
058
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
693 334
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
887 340
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
69 304
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
69 304
257
Облыстың қаржы басқармасы
19 365 550
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
151 028
059
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
18 580 875
065
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
633 647
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
332 674
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
332 674
261
Облыстың білім басқармасы
673 236
076
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
349 132
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
324 104
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы

40 000
028
Реализация текущих мероприятий в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020
36 000
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020"
1 557 182
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
69 000
9
Прочие
39 533 450
120
Аппарат акима области
519 647
008
Обеспечение деятельности государственного учреждения "Центр информационных технологий"
519 647
253
Управление здравоохранения области
1 580 674
058
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
693 334
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
887 340
256
Управление координации занятости и социальных программ области
69 304
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
69 304
257
Управление финансов области
19 365 550
012
Резерв местного исполнительного органа области
151 028
059
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
18 580 875
065
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
633 647
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
332 674
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
332 674
261
Управление образования области
673 236
076
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
349 132
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
324 104
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области

251 060
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
122 577
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 054
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шаралар іске асыру
82 000
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
41 429
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 562 913
052
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 562 913
271
Облыстың құрылыс басқармасы
12 084 955
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
9 606 569
097
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
2 478 386
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 354 351
035
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
510 644
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
738 758
059
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
633 583
084
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
471 366
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
739 086
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалары бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
739 086
14
Борышқа қызмет көрсету
20 653
1
Борышқа қызмет көрсету
20 653
257
Облыстың қаржы басқармасы
20 653
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
20 118
016
Жергiлiктi атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдердi төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
535
15
Трансферттер
95 348 474
1
Трансферттер
95 348 474
257
Облыстың қаржы басқармасы
95 348 474
007
Субвенциялар
86 273 845
011
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару

251 060
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
122 577
003
Капитальные расходы государственного органа
5 054
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
82 000
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
41 429
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 562 913
052
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
1 562 913
271
Управление строительства области
12 084 955
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
9 606 569
097
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
2 478 386
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 354 351
035
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
510 644
058
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
738 758
059
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
633 583
084
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
471 366
285
Управление физической культуры и спорта области
739 086
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
739 086
14
Обслуживание долга
20 653
1
Обслуживание долга
20 653
257
Управление финансов области
20 653
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
20 118
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
535
15
Трансферты
95 348 474
1
Трансферты
95 348 474
257
Управление финансов области
95 348 474
007
Субвенции
86 273 845
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов