Ақсу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 36-173 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 29 наурыздағы № 42-205 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 2 сәуірде № 5087 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 4-тармағының 5) тармақшасына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақсу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу аудандық мәслихатының "Ақсу ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 36-173 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5010 тіркелген, 2019 жылдың 30 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 8190442 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 898002 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 16895 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 7100 мың теңге;
трансферттер түсімі 7268445 мың теңге, оның ішінде:
төмен тұрған мемлекеттiк басқару органдарынан трансферттер 359 мың теңге, оның ішінде:
нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару 359 мың теңге;
мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер 7268086 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2121656 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 835530 мың теңге;
субвенциялар 4310900 мың теңге;
2) шығындар 8195489 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 91734 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 113623 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 21889 мың теңге;

О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 27 декабря 2018 года № 36-173 "О бюджете Аксуского района на 2019-2021 год"
Решение Аксуского районного маслихата Алматинской области от 29 марта 2019 года № 42-205. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 2 апреля 2019 года № 5087
В соответствии с подпунктом 5) пункта 4 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского районного маслихата "О бюджете Аксуского района на 2019-2021 годы" от 27 декабря 2018 года № 36-173 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5010, опубликован 30 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 8190442 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 898002 тысячи тенге;
неналоговые поступления 16895 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 7100 тысяч тенге;
поступления трансфертов 7268445 тысяч тенге, в том числе:
трансферты из нижестоящих органов государственного управления 359 тысяч тенге, в том числе:
возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов 359 тысяч тенге;
трансферты из вышестоящих органов государственного управления 7268086 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2121656 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 835530 тысяч тенге;
субвенции 4310900 тысяч тенге;
2) затраты 8195489 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 91734 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 113623 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 21889 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 96781 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 96781 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақсу аудандық мәслихатының "Бюджет, әлеуметтік-мәдениет саласы, жастар саясаты, заңдылық және құқық қорғау мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 96781 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 96781 тысяча тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Аксуского районного маслихата "По вопросам бюджета, социально-культурной сферы, молодежной политики, законности и защиты прав".

4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақсу аудандық мәслихатының сессия төрағасы Р. Сексенбаева
Ақсу аудандық мәслихатының хатшысы Б. Сүлейменов
Ақсу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 29 наурыздағы "Ақсу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 36-173 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 42-205 шешіміне қосымша

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Аксуского районного маслихата Р. Сексенбаева
Секретарь Аксуского районного маслихата Б. Сулейменов
Приложение к решению Аксуского районного маслихата от 29 марта 2019 года № 42-205 "О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 27 декабря 2018 года № 36-173 "О бюджете Аксуского района на 2019-2021 годы"