Алакөл ауданында стационарлық емес сауда объектiлерiн орналастыру орындарын айқындау және бекiту туралы
Алматы облысы Алакөл ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 18 қыркүйектегі № 249 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 24 қыркүйекте № 5256 болып тіркелді.
Ескерту. Қаулының тақырыбы жаңа редакцияда - Жетісу облысы Алакөл ауданы әкімдігінің 03.10.2023 № 285 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 1-тармағының 4-2) тармақшасына, "Сауда қызметін реттеу туралы" 2004 жылғы 12 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 8, 12-баптарына, "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 тіркелген) бұйрығына сәйкес, Алакөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алакөл ауданында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын және бекітілсін.

Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов в Алакольском районе
Постановление акимата Алматинской области от 18 сентября 2019 года № 249. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 24 сентября 2019 года № 5256.
Сноска. Заголовок постановления в редакции постановления акимата Алакольского района области Жетісу от 03.10.2023 № 285 (постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьями 8, 12 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11148), акимат Алакольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории Алакольского района согласно приложению к настоящему постановлению.

Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Жетісу облысы Алакөл ауданы әкімдігінің 03.10.2023 № 285 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Алакөл ауданы әкімінің орынбасары Алмас Алменович Ахановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім А. Жаканбаев
Алакөл ауданы әкімдігінің 2019 жылғы "___" ____________ "Алакөл ауданында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы" № ______ қаулысына қосымша

Сноска. Пункт 1 в редакции постановления акимата Алакольского района области Жетісу от 03.10.2023 № 285 (постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Алакольского района Аханова Алмаса Алменовича.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким А. Жаканбаев
Приложение к постановлению акимата Алакольского района от "__" ___________ 2019 года № ___ "Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов в Алакольском районе"

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Жетісу облысы Алакөл ауданы әкімдігінің 03.10.2023 № 285 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Алакөл ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Р/с
Стационарлық емес сауда обьектілерін орналастыру орындары
Қызмет саласы
Орналасқан алаңы, шаршы метр
Сауда қызметін жүзеге асыру кезені, жыл
Жақын орналасқан инфрақұрылым (ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда обьектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану обьектілері)
1
Көлбай ауылдық округінің Көлбай ауылы, Алматы-Өскемен автомобиль жолының бойында Құрманов көшесі № 2 "Эльмира" дүкенінің жанында
Азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар
72
5
"Эльмира" дүкені
2
Жанама ауылдық округінің Алматы-Өскемен автомобиль жолындағы Қарабұлақ ауылының бұрылысының оң және сол жақ бойында
Азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар

Сноска. Приложение в редакции постановления акимата Алакольского района области Жетісу от 03.10.2023 № 285 (постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории Алакольского района
Р/с
Местоположение
Сфера деятельности
Занимаемая площадь (квадратный метр)
Период осуществления торговой деятельности (лет)
Близлежащая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания)
1
Село Кольбай Кольбайского сельского округа, вдоль автомобильной дороги Алматы-Усть-Каменогорск улица Курманова № 2 возле магазина "Эльмира"
Продовольственные и непродовольственные товары
72
5
Магазин "Эльмира"
2
Вдоль правой и левой стороны поворота села Карабулак на автомобильной дороге Алматы-Усть-Каменогорск Жанаминского сельского округа
Продовольственные и непродовольственные товары