Алакөл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтарындағы "Алакөл ауданының Үшарал қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 46-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 17 қыркүйектегі № 58-1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 27 қыркүйекте № 5262 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 бабының 4-тармағына "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алакөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алакөл аудандық мәслихатының "Алакөл ауданының Үшарал қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2019 жылғы 9 қаңтарындағы № 46-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5036 тіркелген, 2019 жылдың 5 ақпанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде, жарияланған) шешімінің келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 8, 10, 12 тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Үшарал қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 244 777 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 161 379 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 83 398 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 77 719 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 5 679 мың теңге;
2) шығындар 251 284 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 6 507 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 6 507 мың теңге.";
"2. Қабанбай ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 115 659 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 30 087 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 85 572 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 52 793 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 32 779 мың теңге;

О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 9 января 2019 года № 46-3 "О бюджетах города Ушарал и сельских округов Алакольского района на 2019-2021 годы"
Решение Алакольского районного маслихата Алматинской области от 17 сентября 2019 года № 58-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 27 сентября 2019 года № 5262
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алакольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алакольского районного маслихата "О бюджетах города Ушарал и сельских округов Алакольского района на 2019-2021 годы" от 9 января 2019 года № 46-3 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5036, опубликован 5 февраля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 8, 10, 12 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Ушарал на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 244 777 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 161 379 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 83 398 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 77 719 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 5 679 тысяч тенге;
2) затраты 251 284 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 6 507 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 6 507 тысяч тенге.";
"2. Утвердить бюджет Кабанбайского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 115 659 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 30 087 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 85 572 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 52 793 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 32 779 тысяч тенге;

субвенциялар 17 097 мың теңге;
2) шығындар 44 398 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 169 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 169 мың теңге.";
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 22, 28, 34 қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

субвенции 17 097 тысяч тенге;
2) затраты 44 398 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 169 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 169 тысяч тенге.";
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 22, 28, 34 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 к настоящему решению соответственно.

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алакөл аудандық мәслихатының "Депутаттық өкілеттік, бюджет, экономика, заңдылықты сақтау, құқықтық қорғау және қоғамдық ұйымдармен байланыс жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешiм 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Алакөл аудандық мәслихаттың сессия төрағасы С. Карабеков
Алакөл аудандық мәслихаттың хатшысы С. Жабжанов
Алакөл аудандық мәслихатының 2019 жылғы "17" қыркүйектегі Алакөл аудандық мәслихатының 2019 жылғы "9" қаңтардағы "Алакөл ауданының Үшарал қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 46-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 58-1 шешіміне 1-қосымша

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Алакольского районного маслихата "По депутатскому представительству, бюджета, экономики, соблюдению законности, правовой защите и связи с общественными организациями".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Алакольского районного маслихата С. Карабеков
Секретарь Алакольского районного маслихата С. Жабжанов
Приложение 1 к решению Алакольского районного маслихата от "17" сентября 2019 года № 58-1 О внесений изменений в решение Алакольского районного маслихата от "9" января 2019 года № 46-3 "О бюджетах города Ушарал и сельских округов Алакольского района на 2019-2021 годы"

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
0
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Алакөл аудандық мәслихатының 2019 жылғы "17" қыркүйектегі Алакөл аудандық мәслихатының 2019 жылғы "9" қаңтардағы "Алакөл ауданының Үшарал қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 46-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 58-1 шешіміне 5-қосымша
Алакөл аудандық мәслихатының 2019 жылғы "9" қаңтардағы "Алакөл ауданының Үшарал қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 46-3 шешімімен бекітілген 13-қосымша
2019 жылға арналған Ырғайты ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кiрiстер

452
Отдел финансов района (города облостного значения)
0
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 5 к решению Алакольского районного маслихата от "17" сентября 2019 года № 58-1 О внесений изменений в решение Алакольского районного маслихата от "9" января 2019 года № 46-3 "О бюджетах города Ушарал и сельских округов Алакольского района на 2019-2021 годы"
Приложение 13 к решению Алакольского районного маслихата от "9" января 2019 года № 46-3 "О бюджетах города Ушарал и сельских округов Алакольского района на 2019-2021 годы"
Бюджет Ыргайтинского сельского округа на 2019 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы