Алакөл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 45-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 6 желтоқсандағы № 60-1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 13 желтоқсанда № 5341 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алакөл аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алакөл аудандық мәслихатының "Алакөл ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 45-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5016 тіркелген, 2019 жылдың 31 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редақцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 14 501 526 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 3 464 934 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 10 520 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 34 399 мың теңге;
трансферттер түсімі 10 991 673 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 5 218 510 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 1 313 363 мың теңге;
субвенциялар 4 459 800 мың теңге;
2) шығындар 14 533 146 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 28 174 мың теңге, соның ішінде: бюджеттік кредиттер 44 050 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 15 876 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;

О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 45-1 "О бюджете Алакольского района на 2019-2021 годы"
Решение Алакольского районного маслихата Алматинской области от 6 декабря 2019 года № 60-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 13 декабря 2019 года № 5341
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алакольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алакольского районного маслихата "О бюджете Алакольского района на 2019-2021 годы" от 28 декабря 2018 года № 45-1 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5016, опубликован 31 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстана) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 14 501 526 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 464 934 тысячи тенге;
неналоговые поступления 10 520 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 34 399 тысяч тенге;
поступления трансфертов 10 991 673 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 5 218 510 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 1 313 363 тысячи тенге;
субвенции 4 459 800 тысяч тенге;
2) затраты 14 533 146 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 28 174 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 44 050 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 15 876 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 59 794 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 59 794 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алакөл аудандық мәслихатының "Депутаттық өкілеттік, бюджет, экономика, заңдылықты сақтау, құқықтық қорғау және қоғамдық ұйымдармен байланыс жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

5) дефицит (профицит) бюджета(-) 59 794 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 59 794 тысячи тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Алакольского районного маслихата "По депутатскому представительству, бюджета, экономики, соблюдению законности, правовой защите и связи с общественными организациями".

4. Осы шешiм 2019 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Алакөл аудандық мәслихатының сессия төрағасы С. Карабеков
Алакөл аудандық мәслихат хатшысы С. Жабжанов
Алакөл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 6 желтоқсаны № 60-1 шешіміне қосымша
Алакөл аудандық мәслихатының 2018 жылғы "28" желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 45-1 шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы

4. Настоящее решение вводится действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Алакольского районного маслихата С. Карабеков
Секретарь маслихата Алакольского районного С. Жабжанов
Приложение к решению Алакольского районного маслихата от 6 декабря 2019 года № 60-1
Приложение 1 к решению Алакольского районного маслихата от "28" декабря 2018 года № 45-1 "О бюджете Алакольского района на 2019-2021 годы"
Районный бюджет на 2019 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование

1 266 076
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 883
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
17 755
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
161 514
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
1 759
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
360
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
37 148
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1 027 657
6
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
1 322 056
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
791 091
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
790 885
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
790 713
057
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттік құралдармен қамтамасыз ету
172
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
206
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
206
2
Әлеуметтік көмек
494 523
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
494 523
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
272 356
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт, ветеринария мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
24 985
006
Тұрғын үй көмек көрсету
2 132
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
17 972
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 485
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
43 622
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
88 486
023
Жұмыспен қамту орталығының қызметін қамтамасыз ету
41 485
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
36 442
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
36 442
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

1 266 076
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
19 883
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
17 755
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района
161 514
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1 759
012
Капитальные расходы государственного органа
360
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
37 148
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 027 657
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 322 056
1
Социальное обеспечение
791 091
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
790 885
005
Государственная адресная социальная помощь
790 713
057
обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
172
464
Отдел образования района (города областного значения)
206
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
206
2
Социальная помощь
494 523
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
494 523
002
Программа занятости
272 356
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
24 985
006
Оказание жилищной помощи
2 132
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
17 972
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 485
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
43 622
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
88 486
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
41 485
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
36 442
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
36 442
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения