Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы № 44-196 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 24 қаңтарда № 5037 болып тіркелді.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Балқаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Балқаш ауданы Ақдала ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 24 866 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 755 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 21 111 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2 320 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 18 791 мың теңге;
2) шығындар 24 980 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 114 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 114 мың теңге
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 11.06.2019 № 52-223 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Балқаш ауданы Бақанас ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 170 346 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 18 920 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 151 426 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 24 231 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 127 195 мың теңге;
2) шығындар 176 336 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 5 990 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 5 990 мың теңге.
Ескерту. 2 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 18.12.2019 № 57-244 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).

О бюджетах сельских округов Балхашского района на 2019-2021 годы
Решение Балхашского районного маслихата Алматинской области от 9 января 2019 года № 44-196. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 24 января 2019 года № 5037.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Балхашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Акдалинского сельского округа Балхашского района на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 24 866 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 755 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 21 111 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2 320 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 18 791 тысяча тенге;
2) затраты 24 980 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 114 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 114 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Балхашского районного маслихата Алматинской области от 11.06.2019 № 52-223 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Утвердить бюджет Баканасского сельского округа Балхашского района на 2019-2021 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 170 346 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 18 920 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 151 426 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 24 231 тысяча тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 127 195 тысяч тенге;
2) затраты 176 336 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 5 990 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 5 990 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Балхашского районного маслихата Алматинской области от 18.12.2019 № 57-244 (вводится в действие с 01.01.2019).

3. Балқаш ауданы Бақбақты ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 82 246 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 10 340 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 71 906 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 7 076 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 64 830 мың теңге;
2) шығындар 85 996 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 750 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 3 750 мың теңге.
Ескерту. 3 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 11.06.2019 № 52-223 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. Балқаш ауданы Балатопар ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 24 889 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5 548 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 19 341 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1 664 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 17 677 мың теңге;
2) шығындар 27 332 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 443 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 443 мың теңге.
Ескерту. 4 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 17.09.2019 № 55-235 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. Балқаш ауданы Береке ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 27 944 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 921 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 24 023 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2 372 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;

3. Утвердить бюджет Бакбактинского сельского округа Балхашского района на 2019-2021 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 82 246 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 10 340 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 71 906 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 7 076 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 64 830 тысяч тенге;
2) затраты 85 996 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 3 750 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3 750 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Балхашского районного маслихата Алматинской области от 11.06.2019 № 52-223 (вводится в действие с 01.01.2019).
4. Утвердить бюджет Балатопарского сельского округа Балхашского района на 2019-2021 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 24 889 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 5 548 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 19 341 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1 664 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 17 677 тысяч тенге;
2) затраты 27 332 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 443 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 443 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Балхашского районного маслихата Алматинской области от 17.09.2019 № 55-235 (вводится в действие с 01.01.2019).
5. Утвердить бюджет Берекенского сельского округа Балхашского района на 2019-2021 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 27 944 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 921 тысяча тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 24 023 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2 372 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 313 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 313 мың теңге.
Ескерту. 7 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 18.12.2019 № 57-244 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 313 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 313 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Балхашского районного маслихата Алматинской области от 18.12.2019 № 57-244 (вводится в действие с 01.01.2019).
8. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".

9. Осы шешiм 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Балқаш аудандық мәслихатының сессия төрағасы К. Ербаев
Балқаш аудандық мәслихатының хатшысы К. Омаров
Балқаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 09 қаңтардағы "Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 44-196 шешіміне 1- қосымша
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 11.06.2019 № 52-223 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2019 жылға арналған Ақдала ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
І. Кiрiстер

9. Настоящее решение вводится действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Балхашского районного маслихата К. Ербаев
Секретарь Балхашского районного маслихата К. Омаров
Приложение 1 к решению Балхашского районного маслихата от 09 января 2019 года № 44-196 "О бюджетах сельских округов Балхашского района на 2019-2021 годы"
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Балхашского районного маслихата Алматинской области от 11.06.2019 № 52-223 (вводится в действие с 01.01.2019).
Бюджет Акдалинского сельского округа на 2019 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

Балқаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 09 қаңтардағы "Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" №44-196 шешіміне 4- қосымша
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 18.12.2019 № 57-244 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2019 жылға арналған Бақанас ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
І. Кiрiстер

Приложение 4 к решению Балхашского районного маслихата 09 января 2019 года № 44-196 "О бюджетах сельских округов Балхашского района на 2019-2021 годы"
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Балхашского районного маслихата Алматинской области от 18.12.2019 № 57-244 (вводится в действие с 01.01.2019).
Бюджет Баканасского сельского округа на 2019 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

Балқаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 09 қаңтардағы "Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" №44-196 шешіміне 13 –қосымша
Ескерту. 13-қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 11.06.2019 № 52-223 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2019 жылға арналған Береке ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
І. Кiрiстер

Приложение 13 к решению Балхашского районного маслихата 09 января 2019 года № 44-196 "О бюджетах сельских округов Балхашского района на 2019-2021 годы"
Сноска. Приложение 13 - в редакции решения Балхашского районного маслихата Алматинской области от 11.06.2019 № 52-223 (вводится в действие с 01.01.2019).
Бюджет Берекенского сельского округа на 2019 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы