Балқаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 44-196 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 11 маусымдағы № 52-223 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 25 маусымда № 5190 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Балқаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Балқаш аудандық мәслихатының "Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2019 жылғы 9 қаңтардағы № 44-196 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5037 тіркелген, 2019 жылдың 30 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7–тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Балқаш ауданы Ақдала ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 24 866 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 755 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 21 111 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2 320 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 18 791 мың теңге;
2) шығындар 24 980 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 114 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 114 мың теңге.".
"2. Балқаш ауданы Бақанас ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 169 116 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 18 920 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 150 196 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 23 001 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 127 195 мың теңге;
2) шығындар 175 106 мың теңге;

О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 9 января 2019 года № 44-196 "О бюджетах сельских округов Балхашского района на 2019-2021 годы"
Решение Балхашского районного маслихата Алматинской области от 11 июня 2019 года № 52-223. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 25 июня 2019 года № 5190
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Балхашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Балхашского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Балхашского района на 2019-2021 годы" от 9 января 2019 года № 44-196 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5037, опубликован 30 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Акдалинского сельского округа Балхашского района на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 24 866 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 755 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 21 111 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2 320 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 18 791 тысяча тенге;
2) затраты 24 980 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 114 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 114 тысяч тенге.".
"2. Утвердить бюджет Баканасского сельского округа Балхашского района на 2019-2021 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 169 116 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 18 920 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 150 196 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 23 001 тысяча тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 127 195 тысяч тенге;
2) затраты 175 106 тысяч тенге;

3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 5 990 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 5 990 мың теңге.".
"3. Балқаш ауданы Бақбақты ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 82 246 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 10 340 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 71 906 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 7 076 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 64 830 мың теңге;
2) шығындар 85 996 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 750 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 3 750 мың теңге.".
"4. Балқаш ауданы Балатопар ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 30 889 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 048 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 26 841 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 10 012 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 16 829 мың теңге;
2) шығындар 33 332 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 443 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 443 мың теңге.".
"5. Балқаш ауданы Береке ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 27 944 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 921 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 24 023 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2 372 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;

3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 5 990 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 5 990 тысяч тенге.".
"3. Утвердить бюджет Бакбактинского сельского округа Балхашского района на 2019-2021 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 82 246 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 10 340 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 71 906 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 7 076 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 64 830 тысяч тенге;
2) затраты 85 996 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 3 750 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3 750 тысяч тенге.".
"4. Утвердить бюджет Балатопарского сельского округа Балхашского района на 2019-2021 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 30 889 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 048 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 26 841 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 10 012 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 16 829 тысяч тенге;
2) затраты 33 332 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 443 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 443 тысячи тенге.".
"5. Утвердить бюджет Берекенского сельского округа Балхашского района на 2019-2021 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 27 944 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 921 тысяча тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 24 023 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2 372 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 313 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 313 мың теңге.".
8. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
9. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 313 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 313 тысячи тенге.".
8. Приложение 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению.
9. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".

10. Осы шешiм 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Балқаш аудандық мәслихатының сессия төрағасы А. Аймаков
Балқаш аудандық мәслихатының хатшысы К. Омаров
Балқаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы "11" маусым "Балқаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 44-196 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 52-223 шешіміне 1-қосымша

10. Настоящее решение вводится действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Балхашского районного маслихата А. Аймаков
Секретарь Балхашского районного маслихата К. Омаров
Приложение 1 к решению Балхашского районного маслихата от " 11 " июня 2019 года № 52-223 "О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 9 января 2019 года № 44-196 "О бюджетах сельских округов Балхашского района на 2019-2021 годы"

Балқаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы " 11 " маусым "Балқаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 44-196 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 52-223 шешіміне 2-қосымша
Балқаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 44-196 шешіміне 4-қосымша
2019 жылға арналған Бақанас ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
І. Кiрiстер

Приложение 2 к решению Балхашского районного маслихата от " 11 " июня 2019 года № 52-223 "О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 9 января 2019 года № 44-196 "О бюджетах сельских округов Балхашского района на 2019-2021 годы"
Приложение 4 к решению Балхашского районного маслихата от 9 января 2019 года № 44-196 "О бюджетах сельских округов Балхашского района на 2019-2021 годы"
Бюджет Баканасского сельского округа на 2019 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

Балқаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы " 11 " маусым "Балқаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 44-196 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 52-223 шешіміне 3-қосымша
Балқаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 44-196 шешіміне 7-қосымша
2019 жылға арналған Бақбақты ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
І. Кiрiстер

Приложение 3 к решению Балхашского районного маслихата от "11" июня 2019 года № 52-223 "О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 9 января 2019 года № 44-196 "О бюджетах сельских округов Балхашского района на 2019-2021 годы"
Приложение 7 к решению Балхашского районного маслихата от 9 января 2019 года № 44-196 "О бюджетах сельских округов Балхашского района на 2019-2021 годы"
Бюджет Бакбактинского сельского округа на 2019 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

Балқаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы " 11" маусым "Балқаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 44-196 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 52-223 шешіміне 4-қосымша
Балқаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 44-196 шешіміне 10-қосымша
2019 жылға арналған Балатопар ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
І. Кiрiстер

Приложение 4 к решению Балхашского районного маслихата от " 11 " июня 2019 года № 52-223 "О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 9 января 2019 года № 44-196 "О бюджетах сельских округов Балхашского района на 2019-2021 годы"
Приложение 10 к решению Балхашского районного маслихата от 9 января 2019 года № 44-196 "О бюджетах сельских округов Балхашского района на 2019-2021 годы"
Бюджет Балатопарского сельского округа на 2019 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы