Жамбыл ауданы бойынша бірыңғай тіркелген салықтың мөлшерлемелерін белгілеу туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 қаңтардағы № 49-232 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 5 ақпанда № 5047 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 сәуірдегі № 70-327 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 29.04.2020 № 70-327 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

Об установлении единых ставок фиксированного налога по Жамбылскому району
Решение Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 25 января 2019 года № 49-232. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 5 февраля 2019 года № 5047. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 29 апреля 2020 года № 70-327
Сноска. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 29.04.2020 № 70-327 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 546-бабының 3-тармағына сәйкес, Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл ауданы бойынша қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жамбыл аудандық мәслихатының "Экономика, бюджет және қаржы мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

В соответствии с пунктом 3 статьи 546 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность по Жамбылскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Жамбылского районного маслихата "По вопросам экономики, бюджета и финансов".

3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл аудандық мәслихатының сессия төрағасы К. Керімбаев
Жамбыл аудандық мәслихатының хатшысы С. Жұрын
Жамбыл аудандық мәслихатының 2019 жылғы "25" қаңтардағы № 49-232 шешіміне қосымша
Жамбыл ауданы аумағыңда қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері
Рет №
Салық салу объектісінің атауы
Тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері (айлық есептік көрсеткіштерімен)
1
2
3
1
Бір ойыншымен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
2
2
Біреуден көп ойыншының қатысуымен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
2
3
Ойын өткізу үшін пайдаланылатын дербес компьютер
2
4
Ойын жолы
5
5
Карт
2
6
Бильярд үстелі
4
7
Астана және Алматы қалаларын және арнайы аймақты қоспағанда, уәкілетті ұйымның елді мекенде орналасқан айырбастау пункті
10

3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Жамбылского районного маслихата К. Керимбаев
Секретарь Жамбылского районного маслихата С. Журын
Приложение к решению маслихата Жамбылского района от "25" января 2019 года № 49-232
Единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Жамбылского района.
п/п
Наименование объекта налогообложения
Единые ставки фиксированного налога (в месячных расчетных показателях)
1
2
3
1
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с одним игроком
2
2
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с участием более одного игрока
2
3
Персональный компьютер, используемый для проведения игры
2
4
Игровая дорожка
5
5
Карт
2
6
Бильярдный стол
4
7
Обменный пункт уполномоченной организации, расположенный в населенном пункте, за исключением городов Астаны и Алматы и специальной зоной
10